SUV 4×4 sınıfının lideri Chevrolet Captiva, sınırlı bir süre için Chevrolet Finans’a özel uygun ödeme koşullarıyla Chevrolet bayilerinde sizleri bekliyor hem de 500 TL’den başlayan taksitlerle…

İstanbul – ÖTV farkının Chevrolet tarafından ödendiği kampanyada SUV 4X4 sınıfının lideri olan Chevrolet Captiva’ya sahip olmak daha da kolaylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve aracın toplam tutarının %100’üne varan oranlarda kredi, 60 aya varan vade seçenekleri ve şimdi al Nisan 2012’de öde gibi kolaylıklar sunan Chevrolet Finans programı da Chevrolet sahibi olmak için başka bir neden.

SUV sınıfının çok yönlülüğü ve bir aile otomobilinin tarzı ve kullanışlılığını birleştiren Chevrolet Captiva modern bir ailenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. 7 koltuk seçeneğine sahip olan Chevrolet Captiva, çok yönlü koltuk, saklama gözleri gibi özelliklerinin yanı sıra ferah bir kabin ve ABS, Elektronik Denge Kontrol Programı, Radyo/MP3/CD çalarlı 8 hoparlörlü ses sistemi, elektronik kontrollü klima gibi standart özelliklere de sahiptir. Aktif ve Pasif güvenlik özellikleri sayesinde Chevrolet Captiva son derece güçlü ve güvenli bir aile otomobilidir.