Kurumsal ikinci el otomotiv sektöründe sunduğu güvenilir hizmet ve çözümcül yaklaşımıyla dikkat çeken Otomol, Şubat ayında uygun faizli kredi kullanma ayrıcalığı sunan satış kampanyasıyla dikkat çekiyor.

OTOMOL Samsun_OTOMOL Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan_OTOMOL Merter_OTOMOL İstanbul

Vdf, Koç Finans, Denizbank, ING Bank gibi ayrı finans kuruluşlarının işbirliğiyle uygun faiz oranlarıyla 48 aya kadar vadeyle kredi kullanma imkânı sunan Otomol, aracını ekonomik koşullarla değiştirmek isteyenlere en yeni ve garantili 2. el araç seçeneklerini sunmasıyla ön plana çıkıyor. Halen Merter/İstanbul, Ümraniye/İstanbul, Antalya, Bursa, Adana, Hatay ve Bodrum/Muğla yetkili satıcılarıyla hizmet veren Otomol,müşterilerine aynı zamanda avantajlı takas imkânları da sunuyor.

İkinci el otomotiv pazarınakurumsal ve güvenilir yeni bir soluk getiren Otomol, aracını değiştirmek isteyenler için ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor. Sıfır araç kalitesi ve güvencesinde ikinci el araç alım-satımı gerçekleştirmek üzere hizmet veren Otomol, Şubat ayı boyunca hem takas imkânı sunduğu hem de uygun faizli kredi olanakları sunduğu satış kampanyasıyla aracını değiştirmek isteyenlere avantajlar sağlıyor.

Vdf, Koç Finans, Denizbank, ING Bank gibi ayrı finans kuruluşlarının işbirliğiyle uygun faiz oranlarıyla 48 aya kadar vadeyle kredi kullanma imkânı sunan Otomol, ekonomik koşullarla farklı markaların farklı karoser ve motor/şanzıman seçeneklerine sahip modellerinden satın almak isteyen her gelir seviyesinden geniş bir müşteri kitlesini hedefliyor.

Üretici garantisi biten araçlara 6 aylık standart garanti veren Otomol, ayrıca 12 ay ve daha uzun süreli garanti paket seçenekleri sunarak Otomol’dan satın alınan her araç için poliçe kapsamında ve poliçe süresi içerisinde meydana gelebilecek her türlü arızaya karşı koruma hizmeti sağlıyor.

Merter/İstanbul, Ümraniye/İstanbul, Antalya, Bursa, Adana, Hatay ve Bodrum/Muğla yetkili satıcılarıyla tek noktadan tüm işlemleri gerçekleştirerek hizmet veren Otomol,en güvenilir ve temizikinci el araçların alım/satımını gerçek piyasa değerinde yapmasıyla da dikkat çekiyor.