Türkiye Otokros Şampiyonası’nın dördüncü ayağı  ANOK Otokros Yarışı için hazırlıklar tamamlandı.

Ankara Otomobil Sporları Kulübü organizatörlüğünde gerçekleştirilecek yarışa Ankaralı yarışmacıların yoğun katılım göstermesi beklenirken hafta sonu programı 8 Ekim Cumartesi günü yapılacak mahalli otokros yarışı ile başlayacak. Ardından mahalli otokros yarışının antrenmanları ve yarışı koşularak ödül törenine geçilecek.

8 Ekim Cumartesi akşamı mahalli olarak koşulan otokros yarışının ardından artık ANOK yarışlarında geleneksel hale gelen Cumartesi akşamı yemeğine geçilecek. ANOK yine Cumartesi akşamı takımlar, yarışmacılar, görevliler, medya mensupları, kısacası orda bulunan tüm otomobil sporları camiasının bir araya geleceği bir yemek planlanıyor.

9 Ekim Pazar günü Türkiye Otokros Şampiyonası 4. Ayağı ANOK Otokros Yarışı koşulacak. Antrenmanlar 10.10 – 13.10 saatleri arasında, yarış ise 13.45 – 16.45 saatleri arasında koşulacak. Kesin neticelerin ilanı ile ödül töreni parkur start noktasında gerçekleştirilecek.

Yarışa Kazan Belediyesi ve Ankara Umum Otomobilciler ve Şoför Esnaf Odası destek veriyor.

Yarışla ilgili detaylı bilgi ve dokümanlar www.anok.org.tr adresinde yer alıyor.

Ayrıca yarışma ile ilgili güncel gelişmeleri takip etmek için www.facebook.com/anok06 ve www.twitter.com/anokofficial hesaplarını takip edebilirsiniz.