MINI Ailesi’nin en son üyesi Paceman’in tanıtımı bir tasarım şenliğine dönüştü. XOXO The Mag ilemoda tasarımcıları Özlem Kaya ve Ece Gözen, Bone Magazine ileiç mimar Sinan Erül, GQ Türkiye ile mimar Emre Kuzlu kendi tasarım çizgileriyle Paceman’e tekar hayat verdiler. Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve Galata Kuledibi türünün tek örneği olacak bu Paceman’lere 10 – 15 Mayıs tarihleri arasında ev sahipliği yapacak.

MINI Paceman Test_Otomobiltutkunu_MINI Paceman Haber_MINI Paceman Resim

Özgürlük ve stil denilince akla ilk gelen markalardan biri olan MINI, markanın 7. üyesi Paceman’i takipçilerine birbirinden özel 3 ayrı tasarım ile İstanbul sokaklarında tanıtıyor.

MINI’nin geliştirilmiş sürüş performansı ve özel tasarımı, en son teknoloji ve yenilikçi bir gövde ile bir araya getirilerek yaratılan küçük segmentin ilk Spor Aktivite Coupé’si MINI Paceman, 9 Mayıs itibariyle Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda yerini alırken aynı anda İstanbul sokaklarına çıkıyor.

10-15 Mayıs tarihleri arasında İstanbul sokaklarında olacak MINI Paceman’in yenilikçi tasarım özellikleri ve teknik detaylarına minipacemantasarimhareketi.com‘dan ulaşabilirsiniz.Bu websitesinden MINI Paceman Tasarım Hareketi projesinekatılan tasarımcılarla tanışıp, onlarla hazırladığımız video röportajları izleyebilir, tasarladıkları Paceman’ler ve bunların sergilenme zamanları ve MINI showroomlarında gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

MINI Paceman Test_Otomobiltutkunu_MINI Paceman Haber_MINI Paceman Resim_Borusan Otomotiv