Mazda’dan yeni yıla girmeden son fırsatlar…

Mazda, yeni yıl öncesi gerçekleştirdiği son kampanyasında yine avantajlı fırsatlar sunuyor

2012  model  Makyajlı  Mazda 3…Kasım ayı içinde satışa sunulan, son beş yılda yüzün üzerinde ödül kazanan Mazda’nın lokomotifi Mazda 3 gerek yeni donanımı   gerekse yeni tasarım, iç ve dış renk seçenekleri ile Mazda severler tarafından beğeniyle karşılandı.Mazda Türkiye,  yeni yıla girmeden önce “Son fırsatlar kampanyası” nda makyajlanmış  2012 yılı Mazda 3 modellerinde  2 bin 500 TL tutarında indirim sunuyor.

2011 modeller…Son Fırsatlar Kampanyası”nda 2011 model yılı  Mazda 2 , Mazda 3, Mazda 6 ve Mazda BT-50  modellerinde  ise 4 bin TL’ye varan  kaçırılmayacak avantajlar sunuluyorSon Fırsatlar Kampanyası”nda 2011 model yılı  Mazda 2 , Mazda 3, Mazda 6 ve Mazda BT-50  modellerinde  ise 4 bin TL’ye varan  kaçırılmayacak avantajlar sunuluyor

Periodik bakım; yakıt tüketimi, uzun araç ömrü, sürüş keyfi, emniyet ve güvenirlilik gibi konularda büyük fayda sağlamaktadır. Mazda müşterilerine kampanya kapsamında 31 Aralık tarihine kadar satın alınacak tüm otomobillerde 2 yıl veya 40.000km’ye kadar olan periyodik bakımları hediye olarak sunuluyor.

Ayrıca, eski  Mazda aracını getirene Bin TL takas indirimi ve Mazda 6 modelinde ÖTV artışının yarısını karşılama kampanyası devam etmektedir.