Ülkemizde Tofaş çatısı altındaki FerMas tarafından temsil edilen İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati, 100. Yıl kutlamalarına dünya genelindeki özel etkinliklerle devam ediyor.

Heidi Klum Maserati Gran Turismo MC Stradale_Maserati Otomobiltutkunu

Etkinlikler kapsamında, İtalyan fotoğrafçı Francesco Carrozzini’nin yönetiminde, dünyanın en ünlü Top modellerinden Heidi Klum’un Maserati modellerine uygun, günlük hayattan kesitleri yansıtan çok özel fotoğrafları, Sports Illustrated dergisinin Swimsuit 50. Yıl özel sayısında okuyuculara sunuluyor.

Maserati CEO’su Harald Wester proje ile ilgili, “Otomobil endüstrisinde ustalığımızın gelecek 100 yılına, bu yılki Super Bowl’un en çok dikkat çeken reklamlarından olan Maserati Ghibli ile gerçekleştirdiğimiz ‘Strike’ temalı filmimizle başladık. Şimdi de markamızı, büyük bir kültürel ikon olan Sports Illustrated Swimsuit 50. Yıl özel sayısıyla bir araya getiriyoruz.” diye konuştu.

Maserati’nin iddialı modeli Ghibli, Quattroporte ve Gran Turismo, özel çekimlerle, dünyaca ünlü Amerikan Sports Illustrated dergisinin 50. yılını kutlayan Swimsuit özel sayısında okuyucularla buluşuyor. Derginin yılda bir kez yayınlanan ve dünya çapında büyük bir takipçi kitlesine sahipözel sayısında, Maserati modelleri 7 sayfalık geniş yer alıyor. Maserati’nin süper modellerinin, “Mayonun Ötesinde” mottosuyla, Heidi Klum’un günlük hayatından kesitleri yansıtacak şekilde çok özel fotoğraflarla sunulduğu çalışmada Heidi Klum, Quattroporte Ermenegildo Zegna Limited Edition ile Hollywood yıldızı rolünde buluşurken,Ghibli ile iş kadını rolüyle bir araya geliyor. Yarış tulumu içindeki “heyecan peşindeki” Heidi Klum ise Maserati Gran Turismo MC Stradale’nin Trofeo yarış serisine özel hazırlanan modelinin önünde poz veriyor.

Bu çalışma aynı zamanda, güçlü gelenekleriyle otomotiv endüstrisinde en yüksek kaliteye sahip markalardan biri olan Maserati’nin, otomobil mühendisliğinde kendisini gelecek 100 yıla taşıyacak güçlü ve karakter sahibi modeller üretme konusundaki kapasitesini de ifade ediyor.