Kosifler Oto, 1 Ağustos sabahı showroomlarının kapısını yeni otomobil sahibi olmak isteyenler için Ağustos ayına özel yeni kampanyası ile açtı.

BMW 320i ED_Borusan Otomotiv_otomobiltutkunu_BMW 320i ED Test_320i Test_BMW 320i Photo_BMW 320i Haber_BMW 320i Yorum_BMW 320i Pictures_Borusan Oto_EfficientDynamic_ECO PRO

Kosifler Oto, 30 Ağustos tarihine kadar gerçekleşecek alımlarda birçok modelde 3 yıl veya 60 bin kilometreye kadar BMW Service Inclusive Bakım Paketi hediye ediyor.  Yada söz konusu paketin yerine yüzde 0,79 faiz oranı ile kredi kullandırılmasını sağlıyor. Tüm bu avantajların yanı sıra yeni otomobil alımında mevcut otomobilini takasa vermek isteyen müşterilerine 3 bin 400 TL’ye varan takas desteği veriyor.

Kosifler Oto, yeni otomobil alımında sağladığı fiyat avantajı ve finansman desteğinin yanında ödeme planları ile de aracını değiştirmek isteyenlere bütçelerine uygun seçenekler sunuyor. BMW 116i modelinde 5 bin TL peşinat ve aylık 1.807 TL taksitli ödeme planı, 316i için ise yüzde ellisi peşin diğer yüzde ellisinin ise 12 ay sonra yapılacağı ödeme planı seçenekleri Kosifler Oto showroomlarında yeni otomobil sahibi olmayı isteyenleri bekliyor.