KAYIT LİSTESİ  —  İSOK TIRMANMA YARIŞI SEYİRCİ YÖNLENDİRME

İstanbul Otomobil Sporları Kulübü, 2014 Türkiye Tırmanma Şampiyonası 2.ayağını 17-18 Mayıs 2014 tarihlerinde yeni parkurda düzenlenecek.

İstanbul Otomobil Sporları Kulubu_İsok Tırmanma Yarışı_Otomobiltutkunu

MAPFRE GENEL SİGORTA ana sponsorluğunda ve FORD OTOSAN Co-Sponsorluğu gerçekleşecek “İSOK TIRMANMA YARIŞI” 3.köprü çalışmaları nedeni ile efsane Bozhane parkurunda yapılamamaktadır.

Yarışın yeni parkuru Şile, Bıçkıdere Beyzasu (Göçbeyli) arasında yapılacaktır. Yarışın  parkuru mesafesi 7,5  Km, iki çıkıştır. Toplam 15 Km’dir. 17 Mayıs Cumartesi günü 13:00 ile 17:00 saatleri arasında idari ve teknik kontrol Şile’de, Grand Şile Hotel önünde yapılacaktır.

18 Mayıs Pazar günü 6 kategoride mücadele edecek sporcular 10:00-12:30 saatleri arasındaki antrenman  çıkışları ile başlayacak olan organizasyonda ilk start saat 13:30’da verilecek.

2014 Türkiye Tırmanma Şampiyonası, İstanbul da sezonun ilk yarışı olması sebebi ile heyecanla beklenen organizasyona hem sporcuların, hem de sporseverlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Yarış ile alakalı en güncel bilgileri, yarışın web sitesi http://www.isok.org.tr/   İSOK TIRMANMA YARIŞI bölümünden  takip edebilirsiniz.

İSOK TIRMANMA YARIŞI