100 yılı aşkın süredir motor sporlarında dünyanın en iyi yarış takımları ile beraber çalışıp, sayısız başarılar elde eden Castrol, Türkiye’de de motor sporları tutkusu ve deneyimini bizzat son tüketiciye yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com  web sitesi üzerinden yepyeni bir kampanya serisine imza atıyor.

Castrol_, Castrol EDGE

Castrol Türkiye’nin sürekli olarak güncelleyeceği ve yeni etkinliklerini duyuracağı www.gucludeneyimler.com web sitesi üzerinden start alan kampanyanın ilk ayağında, en büyük hayalini paylaşan ve jüri tarafından seçilecek 2 talihli maceracı, Castrol EDGE destekli Audi Sport Takımı’yla 14-15 Haziran tarihlerinde Fransa’da düzenlenecek 24 saatLe Mans yarışı heyecanına yerinde ortak olacak. 25 Mayıs gece yarısına kadar Castrol’ün www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden yaratıcı gücünü kullanarak, sınırlarını zorlayan en büyük hayalini paylaşanlar arasından seçilecek 2 talihli, aynı zamanda Castrol ve Audi’nin VIP konuğu olarak test sürüşleri dâhil olmak üzere benzersiz etkinlik ve konaklama ayrıcalıklarını da yaşama şansına erişecek.

Hem ülkemizde hem dünya genelinde araç üreticileri ile gerçekleştirdiği işbirlikleri ve sponsorluklarla dikkat çeken lider madeni yağ üreticisi Castrol, Türkiye’de motor sporlarını bizzat son tüketiciye yakınlaştırmak ve onlara deneyimler yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden yepyeni bir kampanya serisine imza atıyor. Castrol, öncelikli olarak 14-15 Haziran tarihlerinde Fransa’da düzenlenecek olan efsanevi Le Mans yarışının 24 saat süren sportif heyecanına, Türkiye’den 2 motor sporları tutkununu ortak edecek. 25 Mayıs gecesine kadar Castrol’ün www.gucludeneyimler.comweb sitesi üzerinden sınırlarını zorlayan en büyük hayalini paylaşanlar arasından seçilecek 2 talihli, Castrol EDGE destekli Audi Sport Takımı’nın VIP konuğu olarak yarışı canlı izleme deneyimine ek olarak test sürüşleri dâhil olmak üzere benzersiz etkinlik ve konaklama ayrıcalıklarını da yaşama şansına erişecek.

Castrol Türkiye ve Hazar Bölgesi Direktörü Kerim Kermen yıl boyunca sürecek kampanya serisiyle ilgili olarak , “100 yılı aşkın süredir motorsporlarının içinde tutku ile yer alan Castrol’ün, bu güçlü deneyimlerini tüketiciler ile paylaşması için fırsatlar sağlayabilmek fikrinden hareketle 24 Saat Le Mans yarışıyla ilk deneyim kampanyamızı başlatıyoruz. İnsanları alışılagelmiş yaşantılarından biraz da olsa uzaklaştırıp hayata renk katmayı amaçlayan “Güçlü Deneyimler”, kazanan yarış takımlarının tercihi Castrol EDGE ile dünyanın dört bir yanındaki en heyecanlı yarışları izleme, yarış takımlarının yanında yer alma, süper spor otomobilleri kullanma ve yarış pilotlarının sağ koltuğuna oturma fırsatını sunuyor” açıklamasını yaptı.

Le Mans_Castrol_gucludeneyimler