Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Haziran ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir otomobil almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.  Yeni Fiat Linea’dan Fiat Linea Classic’e, Fiat Punto’dan Fiat 500’e kadar tüm modellerinde nakit alımlarda farklı oranlarda indirim yapan Fiat Türkiye, % 18’e varan avantajlar sunmasıyla ön plana çıkıyor.

Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlamaya devam ediyor. 30 Haziran tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 20 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 2 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Fiat Türkiye, “Haziran Ayında Yok Yok” sloganıyla dikkat çeken ve büyük ilgi gören kampanyası kapsamında 30 Haziran tarihine kadar avantajlı satın alma koşulları sunmaya devam ediyor. Nakit alımlarda % 18’e varan indirim yapan Fiat Türkiye, Yeni Fiat Linea’dan Fiat Linea Classic’e, Fiat Punto’dan Fiat 500’e kadar tüm modellerinde farklı peşin alım indirimleriyle dikkat çekiyor. İster kredili ister peşin alımlarda hem Yeni Fiat Linea hem de Fiat Linea Classic modelinde sunulan 5 bin TL’yi aşan indirimler ise yeni bir sedan otomobil satın alacak müşteriler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak ön plana çıkıyor.

Bununla birlikte daha fazla kredi kullanma ihtiyacı duyan müşterileri için kolaylıklar sunmaya devam eden Fiat Türkiye, Fiat Finans kanalıyla 20 bin TL’ye yine 2 yıla kadar vade imkânıyla % 0 faizle kredi ayrıcalığı sunuyor.