Türkiye’deki Ferrari sahipleri, Quasar Istanbul ve Shell’in  katkılarıyla, 27-29 Eylül tarihleri arasında, İstanbul, Çeşme, Alaçatı ve Urla’yı kapsayan turda buluştu. Keyifli organizasyon, Tofaş çatısı altında yer alan Ferrari ve Maserati’nin distribütörlüğünü başarıyla gerçekleştiren Fer Mas tarafından düzenlendi.

Ferrari Club Turkey_Fer Mas_Ferrari_Maserati_otomobiltutkunu_Tofaş_Alaçatı Port

Ülkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilen İtalyan lüks spor otomobil markaları Ferrari ve Maserati’nin distribütörlüğünü başarıyla yürüten Fer Mas, Türkiye’deki Ferraricileri bir kez daha buluşturdu. İstanbul, Çeşme, Alaçatı ve Urla’yı kapsayan, 27-29 Eylül tarihleri arasındaki geleneksel geziye 13 Ferrari sahibi katıldı.

Seyahat boyunca 13 Ferrari’den oluşan konvoyla hareket eden Ferrari sahipleri, kendileri için özel olarak hazırlanan aktivitelere katılma imkanı buldu. Yolculuğun ilk gününde, Karacabey’deki TJK Harası’nda öğle yemeği molası veren katılımcılar, logosu “şahlanan at” olan Ferrariler ile Türkiye’nin en hızlı yarış atlarını ziyaret etti. Seçkin simaların yer aldığı özel gezi, Alaçatı Port’taki akşam yemeğinin ardından düzenlenen eğlence ile son buldu.

Quasar Istanbul ve Shell’in katkılarıyla keyifli bir hafta sonu geçiren ve otomobil sürmenin zevkini en üst seviyede yaşayan Ferrariciler, bir yıl sonra buluşmak üzere sözleşerek, seyahatlerini İstanbul’da noktaladı.

Ferrari Club Turkey_Fer Mas_Ferrari_Maserati_otomobiltutkunu_Tofaş_Alaçatı Port_İstanbul_Çeşme_Alaçatı_Urla_Quasar Istanbul