Yeni  Aveo Hatchback otomatik vitesli modellerde 3.200 TL otomatik vites farkı Chevrolet’den hediye. Haziran ayına özel bu otomatik vites kampanyası ile şimdi 6 ileri tam otomatik vites şanzımanlı modeller 33. 277 TL  Chevrolet Cruze modelleri sadece Haziran ayına özel 33. 705 TL ‘den başlayan fiyatlarla satışta.

Yeni Aveo Hatchback’lerde düz vites fiyatına otomatik şanzıman fırsatı

30 Haziran 2012 tarihine kadar sürecek özel kampanyalar ile Chevrolet Cruze ve Yeni Aveo modelleri şimdi çok daha uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Chevrolet Cruze modellerinde 5.600 TL’ye varan indirim

Euro NCAP’ten 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve gözalıcı tasarımı ile büyük beğeni gören Cruze modelleri sadece Haziran ayına özel 33. 705 TL  ‘den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile dikkatleri çekiyor.

Tüm Chevrolet Cruze modellerinde de 5.600 TL’ye varan indirimler ile şimdi Chevrolet’ye sahip olmanın en iyi zamanı. Chevrolet Cruze’un 163 beygire sahip 2.0 litre dizel modeli ise 52.500 TL’den başlayan fiyatları ile tercih sebebi olacak.

Chevrolet Cruze’larda zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD)  standart olarak sunuluyor. Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.

Yeni Aveo Hatchback otomatik vitesli modellerde 3.200 TL otomatik vites farkı Chevrolet’den hediye

Güvenlikte Avrupa birincisi Yeni Aveo HB ve Sedan modelleri Chevrolet’in sunduğu kaçırılmayacak fırsatlar eşliğinde geliyor.

Çocuk güvenliğinde 1 numara olan Yeni Aveo Hatchback; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları , 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri, start stop teknolojisi ile rakiplerine fark atarken şimdi de; Haziran ayına özel 34.376 TL  ‘den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile fark atıyor.

Yeni Aveo HB benzinli LT&LTZ  otomatik vitesli modellerde 5.600 TL, Yeni Aveo Hatchback tüm dizel  modellerde ise 3.600 TL indirim Haziran ayı boyunca devam edecek.