ÇINAR, Muğla’daki plazasında 13 Aralık 2011 tarihinden itibaren Türkiye’nin en dinamik otomobil markası Chevrolet’yi otomobilseverler ile buluşturmaya başladı. Teknolojik olarak en son donanıma sahip plazada, üstün teknik servis anlayışının yanısıra konuklara ait geniş misafir kabul ve bekleme salonu ile müşteri memnuniyetinin Muğla’da da ön plana çıkarılması amaçlanıyor.

 

Chevrolet Çınar, mekanik atölye, boya ve kaporta atölyesi, yedekparça deposu, showroom, misafir kabul salonu, misafir kafeteryası, personel dinlenme ve giyinme salonlarından oluşan .2000 m² kapalı alan, 1500.m² açık alan ile toplam 3500.m² alanda hizmet veriyor. Aynı zamanda kaporta ve boya atölyesinde günde 5 mekanikte ise 20 araca hizmet verebilecek.

 Çınar Otomotiv Motorlu Araçlar Ltd. Şti. Muğla’da hizmete sunduğu tesis ile ilgili olarak Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca şu açıklamayı yaptı; “Chevrolet Türkiye, her geçen gün aileye yeni katılan modeller ile dinamik bir şekilde büyümeye devam ediyor. 2011 yılının Ocak-Kasım döneminde 47 otomobil markası arasında 8. Sıradaki yerimizi koruyoruz. Bu başarılarımızı daha da ileriye taşıma gayemize uygun olarak, ülke çapında 67  farklı noktadan müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan bayi ağımıza, Muğla’daki Çınar tesisini  de katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.