Chevrolet, Akbank ve TEB Cetelem işbirliği ile oluşturulan “Chevrolet Finans Programı” müşterilere birbirinden farklı birçok kolaylık sağlıyor.

  • 300 TL’den başlayan taksitler
  • 60 aya varan vade seçeneği
  • Ekim’de al, Nisan 2012’de öde
  • Aracın toplam tutarının %100’üne varan oranlarda kredi

13 Ekim 2011, İstanbul – Bu yıl 100. yaşını kutlayan Chevrolet, müşterilerine, halihazırda satışta olan ve pazara yeni süreceği modellerini birbirinden farklı ödeme seçenekleri ile sunuyor. Bu kapsamda Chevrolet, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için, Akbank ve TEB Cetelem işbirliği ile “Chevrolet Finans”ı geliştirdi.

Tüketici beklentilerini ve taleplerini yakından takip eden Chevrolet satın alma sürecinde müşterilerine finansman konusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Chevrolet’nin geliştirdiği program sayesinde, yeni nesil Chevrolet otomobillere sahip olmak çok daha kolaylaşıyor. Chevrolet’nin Akbank ve TEB Cetelem iş birlikteliği ile gerçekleştirilen hizmet, müşterilere en cazip finansman olanaklarını sunmakla birlikte, satın alma sürecini de hızlandırıyor.

Herkese ve her keseye uygun bir ödeme seçeneği sunan Chevrolet Finans’ın avantajları, Chevrolet’nin ürün yelpazesindeki tüm modeller için geçerli olacak. Aracın toplam tutarının %100’üne kadar varan oranlarda kredi olanağı sunan Chevrolet Finans, 300 TL’den başlayan taksitler, 60 aya kadar vade seçeneği, Ekim 2011’de al Nisan 2012’de öde, gibi birçok farklı avantajı da müşterilerine sunuyor.

Chevrolet Finans hakkında Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca, “Bu programı başlatmadan önce pazarı inceledik ve binek araç pazarındaki alımların yüzde 80’inin kredi ile gerçekleştiğini gördük. Bu nedenle de müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun ve kolay şekilde sağlayabilmek için bu programı geliştirdik. Türkiye’de büyümemizi 2007’den bu yana hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Güçlü çözüm ortaklarımız Akbank ve TEB Cetelem’in destekleri ile Chevrolet modellerinin ulaşılabilirliğini, daha da yüksek bir seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Akbank Bireysel Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, “Akbank taşıt kredilerinde uzun yıllara dayanan tecrübemizi Chevrolet Finans çatısı altında paylaşacak olmaktan son derece mutluyuz” dedi ve ekledi: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun taşıt finansman alternatiflerini sunarak onları hayallerinin aracına kavuşturmak bizim işimiz. Bu çerçevede son 5 yılda 150,000 müşterimizi, 3.5 milyar lira kredi kullandırarak taşıt sahibi yaptık. Chevrolet Finans’a özel geliştirdiğimiz çözümler ile müşterilerimize bayiden çıkmadan kredi cevabını alabilme kolaylığı sağlıyoruz. Sunduğumuz avantajlı faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile de daha çok müşterimizi Chevrolet ile tanıştırmayı hedefliyoruz. Üstelik 900’ü aşkın şube ağımız ile bireysel müşterilerimizin yanısıra, bu iş ortaklığı ile daha da yakınlaşacağımız Chevrolet bayilerinin de tüm finansal ihtiyaçlarına cevap vererek bütünsel bir hizmet modeli sunuyoruz.”

TEB Cetelem Genel Müdürü Paul Milcent işbirliğine dair yaptığı açıklamada; “Chevrolet gibi prestijli bir marka ile çalışmaktan büyük bir onur duyuyoruz. TEB Cetelem, mümkün olan en yüksek hizmet kalitesi ile Chevrolet müşterilerine ve bayilerine hizmet sunacaktır. Chevrolet Finans ile müşterilerimize en yaratıcı finansal çözümleri, kolaylaştırılmış kredi başvuru süreçleri ile bir kaç dakika içerisinde bayiden ayrılmadan sunacağız” dedi.