Castrol Güçlü Deneyimler Kampanyası Devam Ediyor, İspanya’da VW Polo WRC Heyecanı Talihlilerini Bekliyor!

Castrol Guclu Deneyimler_Castrol Edge_Otomobiltutkunu

Dünyanın en iyi yarış takımlarıyla ileri teknolojiye sahip yağları geliştirmek ve test etmek için beraber çalışan Castrol, www.gucludeneyimler.comweb sitesi üzerinden sürdürdüğü kampanya serisinin 4. ayağında da İspanya’da VolkswagenPolo WRC ile heyecana davet ediyor.

Türkiye’de de motor sporları ve otomobil tutkusunu bizzat son tüketiciye yaşatmak hedefiyle yola çıkan Castrol’ün deneyim odaklı kampanyasının 4. ayağına katılmak isteyenlerin en unutulmaz anını 31 Ağustos gecesine kadar www.gucludeneyimler.com adresi üzerinden paylaşması isteniyor. En unutulmaz anınıpaylaşanlar arasından jürinin seçeceği 2talihli,22-23 Eylül tarihleri arasında Castrol EDGE destekli VolkswagenDünya Ralli Takımı’yla İspanya’da 2 gün sürecek eşsiz organizasyon kapsamında bir araya gelirken aynı zamanda Volkswagen  markalı otomobiller ile aksiyon dolu sürüş deneyimi yaşayacak.

Dünya genelinde araç üreticileri ile gerçekleştirdiği ortak mühendislik çalışmaları ve sponsorluklarla dikkat çeken lider madeni yağ üreticisi Castrol, Türkiye’de motor sporlarını bizzat son tüketiciye yakınlaştırmak ve onlara unutulmayacak deneyimler yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden başlattığı kampanyası serisinin 4. ayağını iseVolkswagen ile gerçekleştiriyor.

22-23Eylül tarihlerinde İspanya’da düzenlenecek olan VW Driving Experience etkinliğine Türkiye’den 2 otomobil tutkununu ortak edecek olan Castrol, 31 Ağustos gecesine kadar yarışmaya katılanlar arasından seçilecek olan talihlilereVolkswagen Polo WRC aracının sağ koltuğunda sıra dışı bir co-drive deneyimi sunuyor olacak. Volkswagen Motorsporları Takımı ile tanışacak ve eşsiz mimarisiyle dikkat çeken Barcelona’da 2 gün konaklayacak olan talihliler aynı zamanda Volkswagen markalı farklı modelleri kullanma ayrıcalığını da sahip olacaklar.