Avea gerçekleştirdiği yeni marka ortaklıklıkları ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Avealılar yıl sonuna kadar seyahatten tekstile, otomotivden kuyumculuğa yüzde 50’ye varan özel indirimlerle alışveriş yaparken tasarruf etmenin farkını yaşayacak.

 

Her zaman yenilikçi ve iddialı kampanyalarıyla müşterilerine birbirinden özel avantajlar sunan Avea, hesabını bilen tüketiciye alışverişte de kazandırmak için “Alışveriş Avealıya Güzel” sloganı ile popüler markalarla yaptığı işbirliklerine gün geçtikçe yenilerini ekliyor.

“Alışveriş Avealıya Güzel” fırsatları ile sezon indirimlerini beklemeden karlı fırsatlara sahip olan Avealılar, Ekim ayında da kargodan oto yıkamaya, araç kiralamadan giyim alışverişine kadar tüm harcamalarında benzersiz fırsatlara sahip olmanın avantajını yaşayacak.

Avis’le Avealılara özel BMW ve Mini Cooper’larda 106TL’den başlayan fiyatlar “AVIS” yazıp 5060’a SMS gönderen 25 yaş üstü ve 2 yıllık ehliyet sahibi tüm Avealılar cep telefonlarına gelen şifreyle otomatik vitesli Mini Cooper’ı KDV dahil 111TL’ye, BMW 1.16i’yi KDV dahil 106 TL’ye ve BWW 3.16i’yi ise KDV dahil 116 TL’ye kiralayabilecekler.

Avealılara JollyTur’la çifte bayram Avealılar JollyTur Bayram Kampanyası çerçevesinde 6 Kasım tarihine kadar Antalya’daki pek çok otelde %25’e varan indirim ve taksit avantajına sahip olacak. Avealılar Kurban Bayram kampanyaları çerçevesinde ayrıca sanatçılı gala programlarının yer aldığı otellerde de %25’e varan indirimlere sahip olabilecek “BAYRAM” yazıp 5060’a SMS gönderen Avealılar Miracle Resort’da Serdar Ortaç, Sıla – Zeynep, Miracle Golf & Resort’da Demet Akalın, Fatih Ürek, Sherwood Dreams & Sensimar’da Murat Dalkılıç, Titanic Beach Resort’da Volkan Konak, Gökhan Tepe, Bodrum Holiday Resort’da Bülent Özdemir’in belirlenen programlar dahilinde sahne alacağı performanslarını yüzde 25’e varan indirim ayrıcalığıyla izleyecekler.

Altınbaş’la pırlantalar ‘Avealıların en iyi arkadaşı’ “ALTINBAS” yazıp 5060’a SMS gönderen tüm Avealılara Altınbaş’tan yapacakları tüm pırlanta ve elmas ürün alışverişlerinde yüzde 20, altın ürünlerinde ise yüzde 10 indirim sunacak. Enmoda.com ‘la Avealılara anında indirim! Enmoda.com’dan her 100TL’lik alışveriş Avealılara 30TL indirim sağlayacak. Dice Kayek Özel Koleksiyonu ve giyimden aksesuara kadar pekçok markayı avantajlı fiyatlarla tüketiciyle buluşturan enmoda.com indiriminden faydalanmak isteyen Avealıların “ENMODA” yazıp 5060’a SMS göndermeleri yeterli olacak. Sonax Avealılara özel iç-dış otomobil yıkama sadece 12.90 TL Sonax Uygulama Merkezleri’nde otomobillerinin iç-dış yıkamasını sadece 12.90TL’ye yaptıracak. Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların “YIKAMA” yazıp 5060’a SMS göndermeleri yeterli olacak. Sürat Kargo Avealılara yüzde 30 indirim “SURAT” yazıp 5060’a SMS gönderen tüm Avealılara katılım sınırı gözetmeden yurt içi ve yurt dışı gönderilerinde yüzde 30 indirim sunacak. İndirim oranı hem yurtiçi hem yurtdışı gönderimlerde geçerli olacak.