1993 yılından günümüze güçlü sektörel deneyimi ve 2 bin adeti aşan genç araç filosuyla ekonomik günlük/uzun vadeli araç kiralamanın güvenilir adresi olan Almira Car Rental Services, Sevgililer Günü’nde sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor. Müşterilerine kolay ve stresten uzak bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı hedefleyen Almira Car Rental, özellikle günlük 299 TL’lik BMW 520i kiralama kampanyasıyla dikkat çekiyor.

Almira Car Rental Services_Sevgililer Günü_14 Şubat Sevgililer Günü_Sevgililer_Günü_Otomobiltutkunu_BMW 520i kampanya

Yurtdışındaki iş ortakları sayesinde global bir ağın parçası olan ve Türkiye’nin en fazla marka/model seçeneğinden oluşan araç filosuna sahip Almira Car Rental Services, Sevgililer Günü’nde sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenlere özel ve farklı araç kiralama seçenekleri sunuyor. Bu kapsamda özellikle 299 TL’lik BMW 520i kampanyasıyla araç kiralamak isteyenlere avantajlar sunan Almira Car Rental, müşterilerine sadece ehliyet ve kredi kartlarıyla kolay ve stresten uzak bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Bununla birlikte yine Sevgililer Günü’nde farklı bir deneyim yaşamayı arzu eden müşterilere, şoförlü araç kiralama hizmeti de sunabilen Almira Car Rental, Türkiye çapındaki 26 ofisiyle hizmet veriyor. Genç ve modern araç filosuna sahip Almira Car Rental, BMW, MINI, Audi, VW, Volvo, Opel, Ford, Nissan ve Hyundai gibi birçok markanın farklı modellerini müşterileriyle buluşturuyor.