Mercedes-Benz Türk 2. el pazarındaki faaliyetlerini sürdürüyor. Mercedes-Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş. adı ile ağırlıklı ticari araç olmak üzere kamyon, otobüs, hafif ticari araç ve otomobil ürün gruplarında 2.el hizmeti veren şirket, “TruckStore” markasının bilinirliğini arttırmak, ürün ve hizmetlerini kamyon müşterileri ile buluşturmak amacı ile geçtiğimiz yıl İstanbul’da düzenlediği “TruckStore Roadshow” aktivitesini bu yıl da Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır ve Hatay illerinde başlattı.

Mercedes-Benz Taşıt Ticaret’in  “TruckStore Roadshow” ile ziyaret edeceği bölgeler ve tarihleri;

10  Ekim 2011             Ankara Lojistik Üssü – Ankara

11  Ekim 2011             Adana Nakliyeciler Sitesi – Adana

12  Ekim 2011             Pozantı Taşıyıcılar Kooperatifi – Adana

13-14 Ekim 2011        Mersin Nakliyeciler Sitesi – Mersin

15 Ekim 2011              Koluman Gaziantep – Gaziantep

17 Ekim 2011              GATEM Nakliyeciler Sitesi – Gaziantep

19 Ekim 2011              Gelecek Otomotiv – Diyarbakır

20 Ekim 2011              Antakya Nakliyeciler Sitesi – Hatay

21 Ekim 2011              Hatay Has – Hatay

TruckStore Roadshow’u ile Mercedes-Benz’in ikinci el kamyon ürün ve hizmetleri daha da çok kişiye ulaşıyor.

Vizyonu 2.el taşıt pazarında güvenilirliği ve sunduğu ürün ve hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi ile pazarda müşterilerin ilk tercih ettikleri lider ve öncü kurumsal marka olmak olan  Mercedes-Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş., tüm ürün gruplarında 2.el  araç ticaretine Mercedes-Benz güveni ve hizmet kalitesini getiriyor.

Mercedes-Benz marka araçlar ile sınırlı olmayıp, her marka ve model taşıtın takas şeklinde veya yeni araç alımından bağımsız peşin alımı ve satımını gerçekleşen şirket, taşıtları alım aşamasında detaylı ekspertizden geçiriyor ve ekspertiz neticesine göre de kategorilendirip satışa sunuyor. Bu kategoriler sayesinde müşteriler kendilerine en uygun 2. el taşıta ve taşıta ilişkin tüm detaylı bilgilere ulaşabilmenin yanısıra hızlı ve güven duyarak bir seçim yapabiliyorlar.

Mercedes-Benz Taşıt Ticaret, 2.el taşıtları ile birlikte finansman, sigorta ve garantiye kadar tüm hizmetleri, Hadımköy’de bulunan merkezi ve Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğu Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilere sunuyor.