Goodyear’dan Treyler için Yeni Nesil Regional RHT II Lastiği

110 yılı aşkın süredir dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear, nakliye sektöründe çalışan araçlarda kullanılmak üzere yeni treyler lastik serisi Regional RHT II’yi sundu.

 Yeni Regional RHT II serisi ile daha yüksek performans ve dayanıklılık …

 110 yılı aşkın süredir dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden Goodyear “Yol Arkadaşı” kamyoncu müşterileri için yeni  treyler lastik serisi Regional RHT II’yi lastik pazarına sundu. Nakliye sektöründe çalışan araçlara yönelik üretilmiş olan yeni Regional RHT II,bir önceki seriye göre kilometrede %30 daha fazla performans, mükemmel yol tutuş ve yüksek düzeyde dayanıklılık sağlıyor.

 “Yenilikçi ürünlerimizle kamyoncu dostlarımızın yanındayız”

 Goodyear’ın tecrübelerini ve bilgi birikimini kamyon lastikleri segmentinde de en iyi şekilde kullandığının altını çizen Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Kamyon Lastikleri Ürün Müdürü Faruk Uslu, “Biz Goodyear olarak kamyoncuları anlıyoruz ve her zaman onların yanındayız. Çok geniş bir coğrafyaya yayılmış nakliyeci dostlarımızla bir araya gelip onların ihtiyaçlarını dinliyor ve yenilikçi ürünler tasarlıyoruz… Yeni Regional RHT II serisi lastikler nakliyecilerimiz için kilometre performansını maksimuma çıkartan, geniş uygulama alanı olan ve lastiklerin sağlamlığını artıran özel bir teknoloji ile geliştirildi. Gerek sunduğumuz kampanyalar gerekse satış sonrası hizmetlerimiz ile kamyoncu müşterilerimizin daima yanında olacağız” dedi.

 Regional RHT II artırılmış performansı ile maliyet avantajı sunuyor…

 Bir önceki seriye oranla 10 mm daha geniş, %8 daha derin bir sırt desenine sahip olan yeni seri, taş sıkışma ihtimalini en aza indiren ve ıslak yolda fren etkisini artıran optimize edilmiş sırt kanallarıyla manevralardan kaynaklanan aşınmalara karşı daha dayanıklı. Yüksek kaplanabilme ve yeniden diş açılma özelliklerine de sahip olan Goodyear Regional RHT II serisi, 10 tonluk aks ağırlık kapasitesine sahip özel bir yapı ile de üretilmektedir.

 Araştırma sonuçları Regional RHT II’nin daha dayanıklı olduğunu gösteriyor

 GOODYEAR’ın yeni nesil treyler lastikleri yapılan karşılaştırmalı araştırmalarda, hem yerini aldığı Regional RHT serisinden, hem de rakip firmaların aynı segmentte ürettiği lastiklerden çok daha üstün bir performans sergiledi. Barselona’da bulunan bir taşımacılık şirketi olan Penyafort’un Spitzer toz tankeri kullanılarak yapılmış olan karşılaştırmalı testlerde, Regional RHT II lastikleri,Regional RHT serisine kıyasla %39, rakip firmanın ürettiği lastiklere kıyasla ise %19 daha az aşındı. Fransa’da Transport Coing filosu ile yapılan benzer bir denemede ise Regional RHT’nin ortalama 115,000 kilometre, rakip firma lastiğinin 125,000 kilometre ve Regional RHTII’nin ise 139,000 kilometre performans gösterdiğitespit edilmiş.