Geely,  C segmentindeki FC modelini sadece Aralık ayında geçerli olmak üzere 23,990 TL fiyat etiketiyle satışa sunuyor.Aralık ayı boyunca ayrıca, Geely Emgrand EC7 Basic modeli, 29,980 TL, Emgrand EC7 Premium modeli, 30,990 TL ve son olarak Emgrand EC7 Premium SR ( Sunroof ) modeli ise 32,850 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.  Tüm Geely modellerinde anahtar teslim fiyatının % 90’lık bölümüne Geely Finans’tan kredi kullanma imkanı da sunuluyor.

 Geely’nin C segmentindeki sedan temsilcisi FC, uygun fiyat etiketiyle  yüksek donanımı ve üstün sürüş keyfini birarada sunan çok özel bir otomobil.  Geely FC’de ABS+EBD, immobilizer, sürücü ve yolcu hava yastığı gibi son derece önemli güvenlik ekipmanları standart olarak sunulurken konfordan da ödün verilmemiş. FC’de uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli, ısıtmalı ve led sinyalli yan aynalar, dijital klima, Radyo/Cd/USB ve SD Kart Girişi,  elektrikli ön ve arka camlar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, arka park sensörü standart olarak sunulan ekipmanlardan sadece bazıları. Anadolu Grubu güvencesi ile ülkemizde satışa sunulan FC  modelinde,  3 yıl / 100.000 km.  garanti de sunuluyor.

 Sedan ve hatcback gövde tipiyle Geely Emgrand EC7, Avrupai ve modern tasarımı, geniş iç hacmi, sunduğu  sürüş keyfi, zengin standart donanım özelliklerini, uygun fiyat etiketi ve 5 yıl / 150,00 km garanti uygulaması ile birlikte sunarak C segmentindeki en cazip otomobillerden biri olarak öne çıkıyor.  

Emgrand EC7 geçtiğimiz günlerde  EuroNCAP tarafından uygulanan çarpışma testlerinden 4 yıldız alarak büyük bir başarıya imza attı. Pek çok Avrupalı rakibini geride bırakarak 4 yıldız ile ödüllendirilen Emgrand EC7 , EuroNCAP’ten 4 yıldız alan ilk Çin otomobili  oldu.

Geely’nin Emgrand EC7 modeline duyduğu güvenin en önemli kanıtı ise bu model için mekanik, boya ve paslanmazlıkta verdiği  5 yıl /150,000 km garanti uygulamasıdır. Türkiye’de zorunlu olarak verilen 2 yıl ya da 60,000 km yasal garantinin üzerine verilen 5 Yıl / 150.000 km’ garantisi, Türkiye’de bu kadar geniş kapsamlı verilen ilk garanti uygulamalarından biridir.

 Geely, sunduğu cazip fiyatlı modellerle, % 10 gibi düşük bir  peşinat alımı ve hızlı kredi kullanım imkanı ile en kolay satın alınan otomobil olmayı hedefliyor