İstanbul SIGN Fuarına katılan 3M™ Scotchprint® Graphics’ in yeni ürünü 1080 Folyo Kaplama Filminin ne kadar dayanıklı olduğu ve kolayca kaplanabileceği uygulamalı olarak tanıtıldı

 

 

Dünyanın önde gelen reklam ürünleri üreticisi 3M™ Scotchprint® Graphics’ in kalite garanti kapsamında kolayca uygulanan ve uzun ömrü ile dikkat çeken yeni ürünü 1080 Folyo Kaplama Filmi, en önemli açık hava reklamcılık fuarlarından biri olan SIGN Fuarında uygulamalı olarak anlatıldı. 3M™ Scotchprint® Graphics Teknik Servis Mühendisi Klaus Willekens’ in 1080 serisini uygulamalı olarak tanıttığı 3M’in standına katılım ve ilgi çok yoğundu.

 

Reklam ürünlerinde lider olan 3M™ Scotchprint® Graphics’in dayanıklı ve kolayca uygulanabilir olması ile dikkat çeken Scotchprint® 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları, açık hava reklamlarında yaratıcı ve kalıcı çözümler üretiyor. Farklı renk ve tasarım seçenekleri ile araçları için sıra dışı görünüm isteyenlerin tercihi olan araç kaplama folyoları, filo kaplama alanında yaratıcılığı destekliyor. 3M™ Scotchprint® Graphics Teknik Servis Mühendisi Klaus Willekens alanında dünyanın en önemli fuar organizasyonlarından birisi olan Uluslararası Açıkhava Reklamcılığı Fuarı SIGN İstanbul’da folyoların ne kadar kolay uygulanabileceğini gösterdi, ürünün ne kadar dayanıklı olduğunu fuar katılımcılarına sergiledi.

Willekens’ in, 3M™ Reklam Ürünleri’nden Scotchprint® 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları ile yaptığı uygulamalar Sign Fuarı’nda büyük ilgi gördü. Otomobillerin dış görünüşünü tamamen değiştirebilecek, modifiye için tasarlanmış uzun vadeli kullanılabilen folyolar ile gelen ziyaretçiler araç üzerine uygulama yaptı, birinci elden tecrübe edindiler.

 Aracın herhangi bir bölümünün eksiz kaplanabilmesine olanak veren araç kaplama folyolarını uygulayan Willekens konuyla ilgili; “1080 Folyo Kaplama Filmi şuanda en çok tercih edilen ürün. Kolayca uygulanabilir olması, bileşen maddeleri sayesinde uzun ömürlü olması ve en önemlisi ürünlerinin her zaman arkasında olan 3M’in kalite ve güvenlik garantisi bu ürünün tüketiciler tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Bu ürünü sadece modifiye amaçlı görmemek gerek. 3M’in birçok otomobil üreticisi ile yaptığı anlaşmalar sayesinde artık birçok araç fabrika çıkışlı folyo kaplamalı çıkacak ve orijinal boyaları korunmuş olacak. Bu yöntemi seçenler arasında birçok araç kiralama firması da mevcut ” dedi.

Geniş bir yelpazede tüketiciye yönelen 3M™ Scotchprint® 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları, farklı ve özgün tasarımlar yaratarak araçların kişiselleştirilmesini sağlarken boyanın korunmasını sağlıyor.