Yeni MINI Countryman ile Her Türlü Yol Koşulunda Daha Fazla Keyifli Hikaye!
By admin On 24 Mar, 2017 At 02:57 PM | Categorized As HABERLER | With 0 Comments

MINI Ailesinin en büyük ve en yeni 4-çeker SUV üyesi Yeni MINI Cooper Countryman ALL4, 25 Mart itibariyle tüm Borusan Otomotiv MINI Showroom’larında.

MINI Countryman

Daha güçlü ve daha verimli Yeni MINI Cooper Countryman ALL4, 1.5 lt  3 silindirli motoru ile 165.000 TL’den başlayan fiyatlarla 25 Mart itibari ile Borusan Otomotiv MINI Showroom’larında.

Yeni MINI Cooper Countryman ALL4, 136 bg’lik 1.5 litre üç silindirli yeni nesil benzinli motor, güçlü 8 ileri otomatik şanzıman ile hem şehir içi yolculuklarında hem de zorlu arazi koşullarında kusursuz bir 4-çeker performansı sergiliyor. Artan boyutlarına rağmen, 100 km’de ortalama 5,5 lt yakıt tüketimi ve 126 g/km CO2 emisyonu ile MINI Cooper Countryman ALL4 hem performans hem de tasarrufu aynı anda sunuyor.

Bir önceki gövdeye göre 20 cm daha uzun ve geniş arka diz mesafesine sahip Yeni MINI Countryman, katlanabilir arka koltuk ile birlikte ekstra bagaj hacmi sunuyor. Yüksek malzeme kalitesi, iç mekan aydınlatması ve yenilikçi entegre 6.5″ekran, gelişen bağlantı teknolojisinin de katkısıyla keyifli bir sürüşe imkan sağlıyor.

MINI Connected:  “Havalı yol arkadaşı”.

Yeni MINI Countryman ile birlikte yeni MINI Connected nesli de görücüye çıkıyor. Akıllı telefon ile araç arasında kablosuz, otomatik bağlantı kurma  olanağına ek olarak, araç, sürücü ve ortam arasında ki akıllı bağlantıya da odaklanılmıştır. MINI Connected, artık araç dışında kişisel mobilite planlaması için de kullanılabilecek bir mobilite asistanına dönüşür. Yeni, esnek bir platform olan Open Mobility Cloud’un gelişi, MINI Connected’ın iPhone veya  Apple Watch gibi mobil cihazlar ile birlikte  MINI sürücüsünün dijital yaşamına rahatlıkla entegre olmasına imkan sağlıyor.

comment closed