Volkswagen Ticari Araç’ın Crafter modeline yönelik geçen yıl başlayan servis kampanyası tüm bakım ve orijinal parçalarda cazip indirim olanaklarıyla devam ediyor.

Türkiye genelindeki kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Servisleri’nde geçerli olan kampanyada, Crafter modellerin tüm bakımları, orijinal parça değişimleri ve işçilik ücretlerinde cazip indirimler yer alıyor.

Kampanya kapsamında yer alan ve amortisör(ön-arka), baskı-balata, fren diski, fren balatası, silecek, parça gruplarını kapsayan ‘Servis Paketi’ uygulamasında, orijinal parça değişimlerinde yüzde 30, işçilikte ise yüzde 50 oranında indirim sağlanıyor.

Kampanya kapsamında, ‘Bakım Paketi’ uygulamasıyla; müşterilere motor yağında yüzde 24, işçilikte yüzde 50 indirim sunuluyor. Ayrıca araçlarının bakımlarını yaptıran Crafter kullanıcılarına 1 lt Castrol 5W 30 motor yağı hediye ediliyor.

Kampanyada, liste fiyatı 318.-TL olan ön fren balatası seti 200.-TL; 310.-TL olan arka fren balatası seti 194.-TL; 1.131.-TL olan baskı-balata ise 722.-TL’den sunuluyor. Kampanya süresince liste fiyatı 704.-TL olan 20 bin km bakımı ise 508.-TL’ye yapılıyor.

VW_Crafter_Otomobiltutkunu