Başbakan Yardımcısı Sayın Y. Tuğrul Türkeş, Renault’nun D segmentindeki modeli Talisman’ın ilk müşterilerinden oldu. Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar otomobilini Sayın Y. Tuğrul Türkeş’e bizzat Ankara’da teslim etti.

Renault Talisman 1.6dCi 160bg Icon

Başbakan Yardımcısı Sayın Türkeş, uzun yıllardır Renault marka otomobiller kullanıyor. Talisman 1.6dCi 160bg Icon, Sayın Türkeş’in 10’uncu Renault marka otomobili oldu.

Başbakan Yardımcısı Sayın Y. Tuğrul Türkeş, Renault Talisman otomobilini Ankara Yetkili Satıcısı Azizoğlu A.Ş.’den satın aldı. Sayın Türkeş, Talisman modelinin televizyon reklamlarında dış tasarımından etkilendiğini belirterek Azizoğlu A.Ş. ile iletişime geçerek bir test sürüşü gerçekleştirdi ve Talisman’ın ilk müşterilerden biri oldu.

Başbakan Yardımcısı Sayın Y. Tuğrul Türkeş, Renault Talisman’ın dış tasarımının yanı sıra iç mekan ve sürüş konforunu çok beğendiğini belirti. Ayrıca uzun yıllardır kullandığı Renault diğer modellerin özelliklerine ek olarak Talisman’da sıra dışı bir tasarım ve konfor bulduğunu dile getirdi.

Renault Talisman 1.6dCi