Opel’in roadshow etkinliği tam gaz devam ediyor. Bu sene toplam 29 ilin ziyaret edileceği etkinlikte meraklıları sessiz, güçlü ve çevreci karakteristiğe sahip Opel dizel otomatik araçları test ediyor ve sürpriz aktivitelerle özel bir gün geçiriyor.

Opel Roadshow_Otomobiltutkunu

On iki test aracının hazır beklediği etkinliklerde Opel meraklıları Astra, Insignia, Mokka, Corsa modelleriyle sürüş yapıyorlar. 12 Haziran’a kadar sürecek Opel roadshow’un geçtiğimiz senelerle karşılaştırıldığında en belirgin farklılığı “Gezici Showroom” konsepti. Tır dorsesinde taşınan showroom vardığı şehirlerde vinç ile indirilip merkezi bir noktada Opel Showroom’u olarak konumlandırılıyor. Yerel bayilerin de hazır bulunduğu etkinliklere ilgi yüksek.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, “Opel olarak şu ana kadar Sakarya, Ankara, Samsun, Ordu, Trabzon, Erzurum, Elazığ, Malatya, Şanlıurfa, Gaziantep, İskenderun, Adana, Mersin, K.Maraş, Sivas ve Kayseri’yi ziyaret ettik. 1.6 dizel otomatik araçlarımız geçtiğimiz tüm şehirlerde yoğun ilgiyle karşılandı. Bu motor-şanzıman seçeneğimize güvenimiz tam. 2016’nın ilk dört ayında toplam satışlarımızın yaklaşık yüzde 40’ının bu seçenekten oluşması müşterilerimizin de beğenisinin kesin kanıtı. Tüm Opel meraklılarını bu deneyime ortak olmaları için gezici showroom’umuza davet ediyorum” dedi.

Roadshow Takvimi

26 Mayıs: Konya Kulesite Avm

27 Mayıs: Isparta Iyaşpark Avm

28 Mayıs: Antalya 5m Migros Avm

29 Mayıs: Denizli Teras Park

30 Mayıs: Aydın Forum Avm

1 Haziran Manisa Magnesia Forum Avm

4-5 Haziran: İzmir Forum Bornova Avm

6 Haziran: Afyonkarahisar Afium Avm

7 Haziran: Eskişehir Espark Avm

8 Haziran: Bursa Podyum Park

9 Haziran: Balıkesir Yaylada Avm

11 Haziran: Tekirdağ/Çorlu Orion Avm

12 Haziran: Edirne Keşan Cumhuriyet Meydanı