Satışa sunulduğu günden bugüne başarılara koşan ve köklü mirası ile  7’den 70’e herkesin otomobili olmayı başaran Opel Corsa eğlenceli bir içerikle tüketicilerine ulaşıyor.

Türkiye’de çekilen reklam filmi, Corsa’nın anlatılması mümkün olmayan heyecan verici sürüş keyfinin yanısıra, konfor ve teknolojik özelliklerine odaklanıyor.

Opel Türkiye’nin Corsa için hazırladığı bu reklam filminde Opel Corsa’nın anlatılamayan sürüş keyfi ve üstün özellikleri, çocuklarının Corsa’sını kaçıran bir anne babanın dolu dolu yaşanan, keyifli bir günüyle gözler önüne seriliyor. Opel Corsa’nın herkesin otomobili olduğunun altını çizen bu reklam filmi, McCann İstanbul tarafından Türkiye’de çekilmiş olmasıyla da ayrı bir önem kazanıyor. B-HB segmentindeki rakipleriyle kıyaslandığında çok daha fazlasını sunan Opel Corsa,  bu film aracılığıyla “Opel Corsa’yı Anlatabilir Misiniz?” sorusunu eğlenceli bir şekilde cevaplıyor ve izleyiciyi keyifli bir yolculuğa çıkartarak bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Opel Corsa, Alman DNA’sının yanısıra, çağın gerekliliklerini ve teknolojisini de çok iyi bir kombinasyonla tüketici ile buluşturan bir otomobil. Yeni Corsa, segmentinde ilk defa sunulan IntelliLux LED Matrix Farlar, yaya algılama özelliğine sahip çarpışma önleme sistemi, akıllı hız sabitleme sistemi, şerit koruma uyarı sistemi ve trafik işareti tespit sistemi gibi teknoloji harikası en güncel sürüş destek sistemlerini bünyesinde barındırdığından her profile hitap ediyor.

Üç nesli  ile “Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alması En Mantıklı Otomobili” AUTOBEST ödülünü kazanan ilk otomobil olarak tarihe adını yazdıran Opel Corsa bu reklam filmi ile ödüllerine yenilerini katacağa benziyor.

“Opel Corsa’yı Anlatabilir Misiniz?” adlı reklam filmine bağlantı üzerinden erişilebiliyor.