Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep, eylül ayında gerçekleştirdiği ve 3 ay ötelemeli ödeme avantajı sunan kampanyasıyla yine dikkatleri üzerine çekiyor.

Jeep Renegade Test

Jeep Renegade ve Cherokee modelleri için çok yönlü satın alma fırsatlarının sunulduğu kampanya ile Jeep sahibi olma kolaylığı sunuluyor. Kampanya kapsamında müşteriler eylül ayında satın aldıkları Jeep modeli için 2016 yılının Ocak ayı itibariyle ödeme yapmaya başlarken, 100 bin TL’ye kadar 15 ay vadeyle yüzde 1.22 faiz oranıyla kredi imkânındanda  yararlanabiliyor. 

SUV araçlarının ikonik markası Jeep, eylül ayında gerçekleştirdiği avantajlı ödeme koşullarıyla Jeep sahibi olmayı daha da cazip hale getiriyor. Jeep Renegade ve Cherokee modelleri için “Şimdi Al, 2016’da Öde” sloganıyla yeni bir satın alma kampanyası başlatan Jeep, müşterilerine 3 ay ötelemeli ödeme ayrıcalığı sunuyor.

Satın alma tercihini 86 bin 100 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatına sahip Jeep Renegade modelinden yana kullanacak müşteriler, 2016 yılının Ocak ayından itibaren ödeme yapmaya başlarken, Koç Fiat Kredi avantajıyla 40 bin TL’ye kadar 21 ay vade ve yüzde 1.12 faiz avantajıyla kredi imkânından yararlanabiliyorlar.

198 bin 785 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatına sahip Jeep Cherokee modelini tercih edecek müşterilerde gelecek yıl ödemeye başlarken, 100 bin TL’ye kadar 15 ay vadeyle ve yüzde 1.22 faiz avantajıyla kredi imkânından da faydalanabiliyorlar.