Honda, Eylül ayı boyunca Civic Sedan modeli için 56 bin 990 TL’den başlayan cazip fiyatların yanında, “yüzde 0,92 faiz oranlı kredi imkanı”, “Şimdi al Mart 2016’da öde”, “1500TL takas desteği” ve “Hediye multimedya sistemi” gibi birbirinden çekici opsiyonlar sunuyor.

HondaCivicSedan_OtomobiltutkunuHonda Türkiye, 30 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanya ile Civic Sedan sahibi olmak isteyen Hondaseverlerin seçebileceği birbirinden özel fırsatlar hazırladı. Honda Civic Sedan 1.6 Dream benzinli manuel modeli için 56 bin 990 TL’den başlayan fiyatlardan düzenlenen kampanya kapsamında Executive veya Black Edition versiyonları tercih edildiğinde 2 bin 250 TL’lik navigasyon hediye ediliyor. Kampanya kapsamında ayrıca Executive veya Black Edition versiyonları tercih edildiğinde 2 bin 250 TL’lik navigasyon hediye ediliyor.

30 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,92 faiz oranlı kredi

Honda Civic Sedan modeline kredi kullanımı ile sahip olmak isteyen otomobilseverlere ayrıca 30 bin TL için 18 ay vadede yüde 0,92’lik faiz oranı uygulanıyor. Ödemelerine 2016 yılında başlamak isteyen Hondaseverler, Eylül ayında alacakları Honda Civic Sedan otomobilleri için ödemeye Mart 2016’da başlayabiliyorlar. Honda ayrıca otomobilini yenilemek isteyen müşterilerine bin 500 TL takas desteği de sunuyor.

Civic’de Güvenlik ve Konfor Standart

Dream’den başlayarak tüm donanımlarında HFT(Bluetooth araç kiti), Renkli TFT LCD bilgi ekranı (i-MID) gibi özelliklerin yanında sürücü, yolcu, yan ve perde havayastıkları, Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Lastik Basınç İkaz Sistemi (DWS) ve Yokuşta Kalkış Desteği (HSA) gibi güvenlik özellikleri de standart olarak sunuluyor. Ayrıca Elegance, Black Edition ve Executive donanımlarında Elektrikli açılır cam tavan (Sunroof), ısıtmalı koltuk ve xenon farlar standart olarak yer alıyor.