Dünyanın ilk ve en yaygın araç kiralama şirketi Hertz; 150 ülkede, 8 bini aşkın ofisi ve filosundaki 1 milyondan fazla araç ile hizmet veriyor. Dünya geneline yayılmış 30.000’i aşkın çalışanıyla hizmet veren Hertz, 2015 yılında 25’den fazla uluslararası ödüle layık görülerek başarısını bir kez daha kanıtladı.

hertz_logo_Global Traveler ve Business Traveler Magazine_Otomobiltutkunu

Hertz Türkiye Genel Müdürü Nur Hidayetoğlu yaptığı açıklamada, “Uluslararası yayınlar olan Global Traveler ve Business Traveler Magazine okuyucuları tarafından “2015’in En İyi Araç Kiralama Şirketi” seçildik. Tüketiciler tarafından bu ödüllere layık görülerek özverili çalışmalarımızın karşılığını aldığımızı görmek çok gurur verici.”

2015’in Aralık ayında açıklanan Travel Weekly ödülleri kapsamında ise Hertz, derginin okuyucuları tarafından 12.kez “En İyi Uluslararası Araç Kiralama Şirketi” seçildi.

Hertz’in Türkiye Genel Müdürü Nur Hidayetoğlu, “Her yıl, uluslararası alanda birçok ödüle layık görülen bir marka olarak araç kiralama sektöründe fark yaratmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 1918’de Amerika’da kurulmuş olan Hertz’in bugün dünya üzerinde geldiği nokta çok gurur verici. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları önümüzdeki senelerde de sürdürerek sektördeki lider pozisyonumuzu korumayı hedefliyoruz. Hertz Türkiye olarak, 2016 için başlıca hedefimiz Türkiye genelinde açacağımız yeni kiralama noktaları ile şube ağımızı artırmaya devam etmek. Hizmet verdiğimiz tüm noktalarda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışarak, müşterilerimize mükemmel bir araç kiralama deneyimi sunmak öncelikli hedefimiz. 2016’da hayata geçirmeyi planladığımız birçok yeni projemiz var. Sektördeki büyüme trendine paralel olarak, 2016’da yüzde 25’lik bir büyüme hedefi ile çalışmalarımıza yön veriyoruz. Araç filosu, ciro ve karlılık hedeflerimizi bu doğrultuda belirledik.” şeklinde konuştu.