Borusan Otomotiv Premium, BMW tutkunlarına Yeni BMW 1 Serisi, Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, BMW 3 Serisi, Yeni BMW 520i, Yeni BMW X1 ve BMW X3 sDrive20i modellerinde geçerli yıl sonuna kadar sürecek olan uzun dönem kiralama fırsatı sunuyor.

36 ay kiralamanın avantajlı fiyatlarını 18 ay kiralamada sunan Borusan Otomotiv Premium, BMW’nin teknolojik ve performanslı sürüş keyfiyle buluşmak isteyenlere benzersiz bir olanak yaratıyor.

Her Kullanıcıya Uygun Farklı Bir BMW Modeli

Önden çekişli sürüş mimarileriyle BMW’nin kompakt sınıftaki en yeni temsilcileri Yeni BMW 1 Serisi ve Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, kullanıcılarını yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi detaylarla buluşturuyor. Göz alıcı tasarımı ve sürücü destek sistemleriyle BMW 3 Serisi, gelişmiş şasi geometrisi ile sürücülerine keskin bir sportif sürüş karakteri sunuyor. BMW’nin premium otomobil standartlarını belirleyen modeli Yeni BMW 520i, sportif şıklığı lüks dinamizimle bir araya getiriyor. Çevikliği, çok yönlülüğü ve atletik tasarımıyla Yeni BMW X1 sürücülerine maksimum konfor sağlıyor. Ayrıca, gelişmiş sürüş ve park asistanı teknolojileriyle BMW X3 sDrive20i ise atletik görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Daha detaylı bilgi için, 0850 252 44 44 numaralı telefon ve https://www.premiumkiralama.com/36ay_fiyatina_18ay_kirala/ adresi üzerinden Borusan Otomotiv Premium’a ulaşılabiliyor.