Ekim ayı boyunca Borusan Oto’dan MINI marka otomobil satın almayı tercih eden müşteriler, üçlü avantaj paketinden faydalanabilecekler. Ekim ayında MINI 5 Kapı satın alacak müşteriler, 55 bin TL kredi kullanımında 36 ay vadede 1.950 TL’lik aylık taksitle ödeme yapabilecekler. Borusan Oto, tüm MINI modellerinde 2.84 TL sabit kur avantajı uygularken ayrıca takas desteği de sunuyor.

MINI_MINI COOPER_MINI 5 DOOR_MINI 5 KAPI_BORUSAN OTO

MINI, Borusan Oto’dan alınır!

BMW, BMW i, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, ekim ayı kampanyasıyla MINI sahibi olmayı daha da cazip kılıyor. Borusan Oto’nun 31 Ekim tarihine kadar devam edecek olan kampanyasında MINI 5 Kapı almak isteyen müşterilere üçlü avantaj sunuluyor.

Kampanya kapsamında 55 bin lira tutarında 36 ay vadeli kredi kullanımında yüzde 1.11 faiz oranıyla aylık 1.950 TL’lik taksitle ödeme imkanı sunuluyor. Borusan Oto, tüm MINI modellerinde 2.84 TL sabit kur uygulamasına da devam ederken, aynı zamanda müşterilerine avantajlı takas imkânları da sağlıyor.