Borusan Oto, kullanılmış otoda cazip kampanyalara devam ediyor. 31 Mart’a kadar sürecek olan kampanyada BMW Premium Selection otomobillerde 40 bin TL kredide 12 ay sıfır faiz imkânı sunuluyor.

BMW Premium Selection_MINI Next

BMW markasının satış ve satış sonrasını hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, kullanılmış otoda sıfır faiz imkanı sunuyor. Lüks segment kullanılmış oto satışlarında önemli başarılara imza atan Borusan Oto’nun kampanyasında, BMW Premium Selection otomobillerde 40 bin TL kredi kullanımında 12 ay sıfır faiz, 80 bin TL kredi kullanımında ise 12 ay % 0,71 faiz, 24 ay %1,02 faiz imkânı uygulanıyor. Kullanılmış oto kampanyası 31 Mart tarihine kadar sürecek.

24 ay garantili satış

BMW Premium Selection sertifikalı otomobiller 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, yüzde 100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor. Ayrıca 7 Gün/500 km içerisinde değişim garantisi veriliyor. Borusan Oto, borusanoto.com web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak ister bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek biçimde sergiliyor.