Her bayramda olduğu gibi bu yıl da 5 milyonun üzerinde insan tatil veya ailelerine kavuşmak için karayolu ile seyahat edecek. Aytemiz istasyonları, uzun yolculukların daha konforlu geçirilmesi ve hem yakıtta hem de molalardaki diğer ihtiyaçlarda avantajlar sunmak için hazır!

Aytemiz, her bayram olduğu gibi bu bayramda da karayoluyla uzun seyahatlere çıkacak sürücülere “Şaşırtan Ürün ve Hizmetleri” ile birlikte yolculuklarını konforlu kılmak için avantajlı fırsatlar sunuyor. Bayram tatili döneminde de tasarrufu önemseyen bilinçli sürücüler, hayatlarını kolaylaştıran ve katma değer üreten Aytemiz Vaay uygulaması ile çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanabilecek. Ayrıca motosiklet kullanıcıları da kendileri için özel tasarlanmış Aytemiz Motorcu Dostu istasyonlarda ayrıcalıklı akaryakıt alışverişi deneyimini yaşayabilecek. Aytemiz’in yeni nesil market konsepti ON 7/24 Market’te sunulan gurme soğuk sandviçler, sıcak fırın ürünleri, İtalyan lezzeti illy çekirdek kahve ve 2.500’ü aşkın ürün çeşidi ile tüm istasyon misafirleri, konforlu ve lezzetli bir yolculuğun tadını çıkartacak.

Motosiklet sürücülerinin tercihi: Motorcu Dostu İstasyon 

Aytemiz Motorcu Dostu istasyonları, bayram tatili döneminde motoruyla uzun yola çıkan sürücüler için de konforlu ve keyifli bir istasyon deneyimi sunuyor. Dünyada bir ilk olan ve motosiklet sürücüleri tarafından büyük ilgi gören Aytemiz’in Motorcu Dostu İstasyon konsepti, 144 istasyonunda yer alıyor. Motorcu Dostu İstasyon, motosiklet sürücülerine özel park alanları, pompa adasında kaymaz zemin; kask, mont ve eldiven gibi eşyaları bırakabilecekleri kilitli dolaplar, motosiklete yakıt damlamasını ve çizilmeyi engelleyen yakıt koruyucu bez gibi detaylarla benzersiz imkanlar sağlıyor.

ON 7/24 Market’te 2.500’ün üzerinde ürün çeşidi

Bayram yolculuklarında ihtiyaç duyulabilecek pek çok ürünü sunan Aytemiz’in ON 7/24 Market’leri ile istasyonlar artık keyifli birer mola noktasına dönüşüyor. Aytemiz’in ON 7/24 Market konsepti, markete ilave olarak birbirinden farklı hizmetlerle seyahatlere konfor katacak sayısız unsur barındırıyor. ON 7/24 Market; lezzetli sıcak fırın ürünleri, taze soğuk sandviçler ve İtalyan lezzeti illy çekirdek kahve ile her isteğe cevap verebilecek yeme-içme alternatifleri sunuyor. Ayrıca ON 7/24 Market’lerde sunulan “Ayın Ürünü” ve bayram dönemine özel kampanyalar ile sürücüler, yolda ihtiyaç duyabilecekleri birçok ürüne avantajlı fiyatlarla ulaşabiliyor.