Üç nesli  ile “Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alması En Mantıklı Otomobili” AUTOBEST ödülünü kazanan ilk otomobil olarak tarihe adını yazdıran yeni Corsa, Eylül ayında iddialı finansman koşulları ile Opel severlerin ilgisini çekiyor. Opel, Eylül ayında müşterilerine sunduğu sıfır faiz imkanı ve farklı finansman olanakları ile rakiplerinden ayrışırken, tüm Corsa severlere hayallerine kavuşma imkanı veriyor.

Son beş jenerasyonu ile tüm dünyada 14 milyon adet satış rakamına ulaşan Opel Corsa, Türkiye’de 220 binin üzerinde satış adetine erişmiş bir efsane haline geldi. AUTOBEST ödüllü altıncı jenerasyonu ile üç nesli ile art arda AUTOBEST ödülü kazanan tek otomobil olan yeni Corsa, Corsa modelinin DNA’larına ve mirasına sahip çıkan, çağın gerekliliklerini ve teknolojisini de çok iyi bir kombinasyonla tüketici ile buluşturan bir otomobil. Bugüne kadar hiçbir markanın üç nesil ile “Avrupa’da Satın Alması En Mantıklı Otomobil” (Best Buy Car of Europe) seçilmediği organizasyonda Yeni Corsa’ya verilmiş olan bu ödül AUTOBEST için de bir ilk niteliği taşıyor.

Yeni Corsa, segmentinde ilk defa sunulan IntelliLux LED Matrix Farlar, yaya algılama özelliğine sahip çarpışma önleme sistemi, akıllı hız sabitleme sistemi, şerit koruma uyarı sistemi ve trafik işareti tespit sistemi gibi teknoloji harikası en güncel sürüş destek sistemlerini bünyesinde barındırdığından her profile hitap ediyor. Özet olarak yeni Opel Corsa, otomotiv sektöründe giriş segmenti sayılan B segmentinde, Alman DNA’sı taşıyan, güvenli ve tüm yenilikçi özelliklerini erişilebilir olarak müşterisine sunan keyif dolu  bir otomobil.

Bu sene Şubat ayı sonunda Türkiye’de tanıtılan altıncı nesil Corsa, rakiplerinden ayrışmasını sağlayan öne çıkan özellikleri ve teknolojik yenilikleri ile satışa sunulduğu ilk günden itibaren segmentinde güçlü bir oyuncu olmayı başararak Türkiye’de B HB segmentinde ilk üçte yer aldı.

Yeni Corsa’ya Eylül ayında, 45.000 TL kredi için 15 ay, %0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla, 144.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Üstün Alman teknolojisini özünde barındıran tüm Opel modelleri Eylül ayında da avantajlı fiyatlarıyla severlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Opel, Eylül ayına özel, segmentinde severlerine sunduğu yenilikçi teknolojiler ve birbirinden farklı donanım olanakları sayesinde büyük ilgi gören Astra HB modeline 199.900TL’den başlayan fiyatlarla, Amiral gemisi Insignia modeline ise 365.700TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Opel’in B-SUV segmentindeki oyuncusu Crossland X’e  199.300TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunurken, Opel’in diğer SUV modeli Grandland X 286.400TL’den başlayan fiyatlarla Opel severlerin beğenisine sunuluyor.

Eylül ayında müşterileri için  farklı finansman çözümlerini ve belli başlı modellerde  70.000TL’ye varan %0 faizli özel kredi seçeneklerini  birleştiren Opel,  müşterileri için bu ay da tercih sebebi olmaya kararlı görünüyor.

Opel’in Eylül ayına özel avantajlı fiyatlarına, sıfır faizli kredi olanaklarına ve iddialı finansman seçeneklerine Opel Türkiye web sitesi‘nden  erişilebiliyor.