Türkiye akü sektörünün en enerjik markası İnci Akü, 1997 yılından bu yana hem ülkemizde hem uluslararası arenada pek çok başarıya imza atan Castrol Ford Team Türkiye’nin sponsorlarından biri oldu. Castrol Ford Team Türkiye, 2014 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı olan Ege Rallisi’nde yarışmak için de gün sayıyor.

Castrol Ford Team Türkiye İnci Aku_İnci Aku_Otomobiltutkunu_İnci Akü Pazarlama Müdürü Damla Arkan

İnci Akü, Türkiye ve Dünya Ralli Şampiyonlarında sayısız ilke imza atan Castrol Ford Team Türkiye’nin ulusal sponsorlarından biri oldu. Castrol Ford Team Türkiye, 2014 Ralli Şampiyonası’nın ilk yarışı olan Ege Rallisi’nde kıyasıya mücadele edecek.

Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından 11 -12 Nisan tarihleri arasında organize edilecek olan 485 km’lik Ege Rallisi, 10 özel etapta büyük mücadelelere sahne olacak.

Castrol Ford Team Türkiye sponsorluğu ile ilgili değerlendirmede bulunan İnci Akü Pazarlama Müdürü Damla Arkan, “Avrupa’nın şampiyonu ve Türkiye’nin gururu olan Castrol Ford Team Türkiye’nin 2014 sezonunda sponsoru olduk. Sektörün en büyük Türk sermayeli markası olarak yakaladığımız başarı grafiğini farklı alanlara da taşıyoruz. Otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren bir marka olarak Türkiye’de otomobil sporlarının gelişimini önemsiyoruz. Dinamik ve mücadeleci markamız İnci Akü ile ralli sporunu desteklemeye devam edeceğiz” dedi.