Altın Bakım” hizmetiyle aracınızı kışa hazırlayan Ziebart, otomobilinizin iç bakımını da yaparak sizi zararlı bakterilerden kurtarırken, bu hizmeti 29 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında yüzde 25 indirimle sunuyor. AyrıcaZiebart Ses Yalıtım Sistemi satın alanlar,  Pas Önleme Sistemi’ne bedava sahip oluyor!

“Oto Koruma” alanında dünyanın lider markalarından Ziebart, otomobilinin bakımına önem veren ve uzun ömürlü olmasını isteyenlere 29 Kasım – 31 Aralık tarihleri boyunca aynı anda iki ayrı kampanya sunuyor. Otomobilinizin boyasını ilk günkü haline getirerek, içerisinin hijyenik olmasını sağlayan “Altın Bakım” kampanyasında yüzde 25 indirim sağlayan Ziebart, ayrıca “Ziebart Ses Yalıtım Sistemi” hizmetini satın alanlara, “Ziebart Pas Koruma Sistemi” nide hediye ediyor.

 Altın değerinde “Altın Bakım” Paket kampanyası!Tek tek alındığında fiyatı 987 TL olan, ancak Ziebart’ ın özel paket fiyatıyla kampanya dışında 669 TL’ye sunduğu Altın Paket Hizmeti, 29 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında yüzde 25 kampanya indirimiyle birlikte KDV dahil 499 TL’ye arabanızı adeta yeni gibi yapıyor. Özellikle kullanılmakta olan otomobiller için hazırlanan Altın Bakım Paketi, Ziebart Boya Parlatma ve Ultra Koruma Sistemi ile aracın dışını ilk günkü parlaklığına getiriyor ve bu şekilde kalması için koruma altına alıyor. Ziebart Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi ise aracın içini en ince ayrıntısına kadar temizleyip bakterilerin yüzde 99’unu öldürerek dezenfekte ediyor; hijyenik ve sağlıklı bir otomobile kavuşmanızı sağlıyor. Sonrasında Ziebart Ozonlama Sistemi ile araç içi ozonlanarak dezenfeksiyon işlemi perçinleniyor ve varsa kötü kokular da bu esnada yok ediliyor. En son aşamada ise arabanız Ziebart Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemi ile bundan sonra oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelere karşı koruma altına alınıyor.

 “Ses Yalıtım Sistemi” satın alana “Pas Önleme Sistemi” Hediye…

Araç kullanırken, sürüş keyfini bozan dışarıdan gelen yol ve tekerlek gürültülerini engelleyerek, sizi yormayacak sessiz bir yolculuğa imza atan Ziebart Ses Yalıtım Sistemi, şimdi otomobilinizin kaportasındaki pasa duyarlı tüm bölgelerde asit yağmuru, yol tuzları, çamur gibi paslandırıcılara karşı koruma sağlayan Ziebart Pas Önleme Sistemi hediyeli!

29 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Ziebart istasyonlarına gelen herkes bu kampanyadan da yararlanabiliyor.

KAMPANYAYA KONU OLAN SİSTEMLERİN DETAYLARI VE UYGULAMA YÖNTEMLERİ

Ziebart Boya Parlatma ve Ultra Koruma Sistemi:Kullanılmış otomobillerin matlaşmış ve donuklaşmış boyasını ilk günkü parlaklığına ulaştırarak bu şekliyle korumak üzere tasarımlanmış olan Ziebart Boya Parlatma ve Ultra Koruma Sistemi üç etapta uygulanıyor. Önce otomobilin dış yüzeyleri özel maddelerle temizlenip, yapışmış atık maddelerden arındırılıyor. Boya yüzeyindeki, matlaşma ve fırça ile yıkamadan doğan yüzeysel çizikler Ziebart‘ın patentli maddeleriyle yine özel bir makine kullanarak gideriliyor. İkinci etapta boya, parlaklık arttırıcı bir maddeyle renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna getiriliyor. Üçüncü etapta ise boya yüzeyi, özel bir aletle uygulanan Ziebart‘ ın Ultra Boya Koruma Maddesi ile kaplanıyor. Bu madde, yaz aylarında boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultraviyole filtresi içeriyor. Kışın ise boyayı yağmur, çamur, hava kirliliği gibi aşındırıcı ve tahrip edici etkilerden koruyarak Ziebart‘ a ait özel formülü sayesinde, asit yağmurlarının oluşturduğu tahribatı önlüyor. Ziebart Ultra Boya Koruma Sistemi, otomobillere Ömür Boyu Garanti ile uygulanıyor.

Ziebart Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi:Ziebart Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi, kullanılmış otomobillerin iç mekânına ilk günkü temizliğini kazandırmak üzere hazırlanan bir sistem olup, uygulandığında otomobili, virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arındırarak, hijyenik bir yapıya kavuşturuyor. Uygulamada önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülüyor. Koltuklar, halılar ve paspaslar Ziebart‘ın özel antibakteriyel temizleyici maddeleriyle dezenfekte edilerek temizlendikten sonra, durulama-emme işleminden geçiriliyor. Bu işlemler sayesinde kumaş ve halılar, derinliklerine kadar nüfuz etmiş kirden arındırılıyor. İşlem sayesinde bu yüzeylerdeki bakteri ve mikropların arındırılmasında yüzde 99,9 oranında başarı sağlanıyor, sizden öncesinde aracınızı kimin ve ne koşullarda kullanmış olduğu izleri yok ediliyor.

Ziebart‘ın özel leke giderici setleriyle otomobilin iç mekânındaki lekeler maksimum ölçüde çıkarılıyor. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler, özel koku giderici madde uygulanarak yok ediliyor. Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanabiliyor. Tavan, özel antibakteriyel temizleme maddeleriyle zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizleniyor. Ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri titiz bir detaycılıkla antibakteriyel temizlemeden geçiriliyor. Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel antibakteriyel deri temizleme maddesi ile temizleniyor. Camlar, içten ve dıştan antibakteriyel temizleyiciyle kirlerinden arındırıldıktan sonra, otomobilin iç mekânı ozonlanıp, kötü kokulara ve bulaşıcı hastalıklara yol açan virüs, bakteri ve mantarlar yok ediliyor. Böylece otomobil aşamalı olarak iki kez dezenfekte edilerek yüzde 100 hijyen ortamı yaratılırken, içerisine sinmiş kötü kokulardan da arındırılıyor. 

 Ziebart Ozonlama Sistemi: Ozon gazı bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir. Havadaki bakterileri ve mikropları etkisiz hale getirerek sterilizasyon sağlar. Ortamdaki hava kirliliği ve kötü kokuları yok etmesi sayesinde size ferahlık ve zindelik verir.Otomobilinizi Ziebart istasyonlarında büyük ozon jeneratörleriyle profesyonel olarak dezenfekte ettirebilirsiniz. Ziebart’ın Mini Ozon Jeneratörlerinden de edinip oda, mutfak, çalışma alanınızı siz de kolayca dezenfekte edebilir, enfeksiyon hastalıklarının bulaşma riskini azaltılıp, balık, sigara dumanı, solvent gibi kötü veya zararlı kokulardan kurtulabilirsiniz.

 Ziebart Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemi:Ziebart Döşeme, Halı ve Vinil Koruma Sistemi, otomobilin değerli iç döşemesini su ve yağ bazlı kalıcı lekelerden korumak üzere hazırlanmış özel bir sistem olarak benzerlerinden ayrılıyor.  Koltuklara, kapılardaki kumaş döşemelere, yer ve bagaj halılarına uygulanan Ziebart özel tekstil koruyucu maddesi ile hem yağ, hem de su bazlı maddelerin, kumaşın liflerine nüfuz etmesini önlüyor. Bu koruyucu madde, kumaşın renginde, dokusunda, yumuşaklık ve esnekliğinde herhangi bir değişiklik yaratmıyor. Deri döşemeler özel deri besleyici sayesinde esneklik kazandırılarak eskime ve çatlamalara karşı korunuyor. Vinil yüzeylere uygulanan toz itici özellikteki vinil koruyucu ise, bu yüzeylere herhangi bir parlaklık vermeden toz ve kirin gözeneklere işlemesini önlüyor; güneşten bozulmalarını engelliyor. Ziebart’a özel her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti Sistemi, otomobili ikinci el olarak satın alan kişiye tüm haklarıyla devredilebiliyor. Bu uygulamanın bir diğer yararı ise, otomobilin ikinci el satış değerini büyük ölçüde artırması olarak göze çarpıyor.

 Ziebart Ses Yalıtım Sistemi:Günümüz otomobil teknolojisinde yakıt ekonomisi sağlamak amacıyla daha ince sac ve daha az ses emici malzeme kullanılması, yolculuk sırasında aracın kabinine daha çok yol ve tekerlek gürültüsü girmesine neden oluyor. Ziebart Ses Yalıtım Sistemi, bu gürültüyü marka ve modele bağlı olarak hem yüzde 60 oranına kadar azaltıyor. Ayrıca gövde altındaki tüm yüzeyleri yoldan gelen çamur, kum ve çakıl çarparak aşındırmasına karşı mükemmel bir şekilde koruyor. Otomobilin altında gözle görülen tüm yüzeyler, patentli Ziebart Ses Yalıtım Maddesi ile kaplanıyor.  Ses emici özellikte minareller ve lifler içeren bu süper dayanıklı kaplama, hem yol ve tekerlek sesini emerek kabine giren gürültüyü engelliyor, hem de gövde altındaki büyük sac panellerin titreşiminden doğan uğultuyu azaltıyor. Ayrıca bagaj yan panellerine içerden uygulan özel ses emici plâkalar, yol ve tekerlek gürültülerinin araç içinde yankılanmasını önlüyor. Ziebart Ses Yalıtım Sitemi, az bir ücretle Her Yıl Yenilenebilen Ömür Boyu Garanti ile sunuluyor. Üstelik otomobili ikinci el olarak satın alan kişiye de aynen devredilebiliyor.

 Ziebart Pas Önleme Sistemi:Tuzlu ve asitli çamurlar,  havadaki kükürtdioksit ve asit yağmurları otomobillerde kaportanının görünen ve görünmeyen iç panellerinde, kıvrım-birleşim ve punto-kaynak bölgelerinde, üretimden sonra kısa bir zaman içinde paslanma başlatıyor.

Ziebart’ın patentli Pas Önleme Sistemi bu bölgelerde, kılcal boşluklara kadar süzülerek giriyor ve paslanmaya engel oluyor. Araç üreticileri her ne kadar pasa karşı garanti verseler de, bu garantinin geçerli olabilmesi için araç sahiplerinden uygulaması zor bakım şartları isteniyor. Ziebart Pas Önleme Sistemi araç sahibini bu bakım yükümlülüklerinden kurtarıyor.

Dünyanın en gelişmiş pas önleme sistemi olan bu sistem, araçlara bir yaşına kadar uygulandığında, yıllık bakımları yapıldığı ve araca sahip olduğunuz sürece paslanmaya karşı Ziebart’a özel her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti Sistemi kapsamında kalıyor.