YOKOHAMA’dan Axess Kart Sahiplerine Sunulan Özel Kampanya Aralık’ta da Devam Ediyor

 Lastikte performans ve kalitenin adresi YOKOHAMA, avantajlı kampanyalarına Aralık ayında da devam ediyor. Kasım ayında Axess Kart ile marka ortaklığına giden YOKOHAMA’nın özel kampanyası 15 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında YOKOHAMA lastiklerini tercih eden Axess Kart sahipleri (+ 4) taksit avantajından yararlanmış olacak.

 Lastikten performans ve kalite bekleyenlerin tercihi YOKOHAMA, Kasım ayında Akbank Axess Kart ile marka ortaklığına giderek başlattığı özel kampanyasına Aralık ayında da devam ediyor. YOKOHAMA ile Axess arasındaki işbirliğinin ürünü olan kampanya, 15 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında Aralık ayında YOKOHAMA lastiklerini tercih eden Axess Kart sahipleri +4 taksit avantajından yararlanmış olacak.

 Üstün kalitesi ile öne çıkan YOKOHAMA lastikleri, Axess Kart sahiplerine özel kampanya fırsatı ile anlaşmalı YOKOHAMA bayilerinde müşterilerini bekliyor.  

 YOKOHAMA Kış Lastikleri

Kış koşullarında tam performans için SUV’lara özel GEOLANDER I/T serisi

SUV araçlar için özel olarak geliştirilmiş olan GEOLANDAR I/T karlı ve buzlu yolda üstün performans sağlıyor. Lastik yapısı güçlendirilen seride, orjinal buz tutucu hamur sayesinde konforlu sürüşe ek olarak kış koşullarında daha güvenli sürüş sağlanıyor. Mevcut seri lastiğin, lastik yapısı güçlendirilmiş ve yeni bir desen bileşeni eklenerek,yüksek hızda dayanaklı özel bir “T”serisi üretilmiştir. Lastikteki zigzag şekilli orta blok sayesinde kenar etkisi artırılıyor. Zigzag orta oluklar aynı zamanda karı yayıyor ve buna karşılık ek kenarlar da buz üzerindeki çekişi iyileştiriyor.

 Ağ biçimli kanalları ile birden fazla yönde kayma en aza indiriliyor. Sırttaki iki geniş kanal ile yanal kaymayı önlemek için yüksek bir kenar etkisi oluşturarak zorlu yollarda tam performans sağlanmış oluyor. GEOLANDER I/T serisi GO71 modeli 15-18 İNÇ’e kadar değişen lastik ebatlarında satışa sunuluyor. 

W.drive ailesinin en yeni üyesi V903

W. drive ailesinin yeni üyesi V903 küçük ve orta sınıf ölçekli araçlar için dizayn edilmiş en yeni kış lastiği deseni. V903 karlı ve buzlu yollarda tutunmada, frenlemede üstün performans sergiliyor. Çok yönlü dişli desen yapısı karlı yollarda direkt etki kabiliyetini ve güçlü çekiş sağlarken ıslak zeminlerde mükemmel su tahliyesine imkan veriyor. Orijinal çok katmanlı yapısı karlı ve buzlu zeminlerde lastik bloklarını sabit tutarak lastiğin etkisini maksimize ediyor. ‘Groove in Groove’ desen yapısı ile üç boyutlu blok duvarı ile ortalanmış kirişler temas anında zemini destekleyerek mükemmel denge sağlıyor. Üç boyutlu blok duvarında yer alan mikro oluklar basınç ve ısıyı dağıtarak dengesiz aşınmayı önlüyor. Zigzag şeklinde ana kanal yapısı ise oluklu kanalları ile mükemmel çekiş sağlarken ıslak zeminde kaymayı önleyerek etkili su tahliyesine imkan veriyor. W.drive 903 modeli, 13-15 İNÇ’e kadar değişen lastik ebatlarında satışa sunuluyor.