Doğuş Otomotiv-Volkswagen Ticari Araç’ın Facebook sayfası 100 bini aşkın kişi tarafından beğenildi… Volkswagen Ticari Araç, hafif ticari araç siteleri arasında tüm dünyada Amerika’nın ardından ikinci sırada yer alırken, Avrupa’da ise en yüksek sayıda takipçiye sahip  facebook sayfası oldu.

 

Nisan 2011 tarihi itibarıyla devreye alınan Volkswagen Ticari Araç Facebook sayfası, bir yıldan kısa bir sürede 100 bini aşkın üyeye ulaştı.Volkswagen Ticari Araç modellerine ilgi duyanların tüm model gamına ait fotoğraf ve videolarına ulaşabildikleri sayfa, ayrıca markayla ilgili son haberlere de yer veriyor.

 Dönemsel kampanya duyurularının da yapıldığı sayfada ziyaretçiler, Volkswagen Ticari Araç tarafından hazırlanan oyunlar, aplikasyonlar ve ödüllü yarışmalardan da faydalanabiliyorlar.

 Dijital platformların otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmalar açısından öneminin arttığı dönemde Volkswagen Ticari Araç, hafif ticari araç sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında Facebook kullanıcı sayısı itibarıyla tüm dünyada ikinci sırada yer aldı.