1999 yılından bu yana yapılan İSOFF Off-Road Oyunları, 28 – 30 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da, Kemerburgaz’da düzenleniyor.  2011 İSOFF Kupası 2. Ayağı da aynı yerde koşulacak. Katılımcıları çeşitli off-road aktiviteleri ile dolu bir haftasonu bekliyor.

 Türkiye’nin her tarafından yüzlerce 4×4 aracın toplanacağı bu heyecanlı ve eğlenceli haftasonunda, farklı şehirlerden gelen 4×4 kullanıcıları, aynı kamp ateşi etrafında deneyimlerini paylaşacak, hikayelerini anlatacak, sadece amatör yarışçıların katılabileceği Navigasyon ve Delikanlı Etaplarında araç sürüş yeteneklerini sınayacaklar.

Cumartesi sabah Maslak’ta dev bir kortej oluşturarak İSOFF tarafından belirlenen Kamp alanına ulaşacak olan 4×4 araçlar, hafta sonu tamamen off-road ağırlıklı aktivitelerle dolu bir organizasyona katılacaklar.

Cumartesi günü start alacak İSOFF Kupası 2. Ayağı’nı izleyen katılımcılar, bu arada özel hazırlanan test parkurunda UZAY OTO AMAROK Testi’ne katılabilecekler. Bu arada sadece amatör katılımcılara açık İSOFF Off-Road Oyunları için kayıt yaptırabilecekler.

İSOFF Kupası 2. Ayak Ödül töreninin ardından, Cumartesi gecesi 21.00’de İSOFF Off-Road Oyunları, Gece Etabı ile start alacak.Pazar sabahı Navigasyon ve Delikanlı Etapları ile sürecek Off-Road Oyunları sonunda kazanan ekiplere kupaları ve sürpriz hediyeler verilecek.