Ferrari Lisanslı Araba Hediyeli MLS Navigasyon Cihazı 299 TL’ye Electro World’de!

En son teknoloji ürünlerini “Bir Gün Değil, Her Gün Düşük Fiyat” sloganıyla tüketicilerle buluşturan Electro World Türkiye, tüm sokak ve cadde isimlerini sesli söyleyerek detaylı adres tarifi yapan MLS Pro 4810 Navigasyon cihazını satın alan müşterilerine 139 TL değerindeki Ferrari lisanslı uzaktan kumandalı oyuncak araba hediye ediyor.

27 Şubat tarihine kadar devam edecek olan ve stoklarla sınırlı kampanya kapsamında sadece 299 TL’ye en son navigasyon teknolojisinin tüm inceliklerini sunan MLS Pro 4810’u Electro World ayrıcalığıyla satın alanlar, Ferrari lisanslı uzaktan kumandalı oyuncak arabaya ücretsiz sahip olacak!

25 binden fazla ürün çeşidini Türkiye’nin 27 noktasında düşük fiyat garantisi ve en iyi hizmet kalitesi ile sunan Electro World Türkiye, her hafta birbirinden sıra dışı kampanyalar ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi sürdürüyor.

Electro World Türkiye, tüm sokak ve cadde isimlerini sesli söyleyerek detaylı adres tarifi yapan, 4.3 inç dokunmatik ekran, 3D harita görüntüsü ve ücretsiz harita güncellemesi sunan MLS Pro 4810 Navigasyon Cihazı alana 139 TL değerindeki Ferrari lisanslı uzaktan kumandalı oyuncak araba hediye ediyor. Sadece 299 TL’ye en son navigasyon teknolojilerinin tüm detaylarını sunan MLS Pro 4810’a Electro World ayrıcalığıyla sahip olmak isteyenleri taksitle satın alma fırsatları da bekliyor. World Card ve Maximum kullanıcıları, Ferrari lisanslı oyuncak araba hediyeli MLS Pro 4810’a nakit fiyatına 5 taksit fırsatıyla sahip olabiliyor.