BP’nin Club Card sahibi müşterileri için düzenlediği “5 hafta boyunca her hafta 1 adet Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS” kampanyasının ilk üç haftası tamamlandı. BP Club Card müşterilerinin istasyonlardaki marketlerden yaptıkları alışverişlerle çekilişe katıldıkları kampanya 2 hafta daha sürecek.

 

BP Türkiye’nin,  Club Card sahibi müşterileri için düzenlediği “5 hafta boyunca her hafta 1 adet Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS” otomobil çekilişi kampanyasının ilk üç haftasının talihlileri belli oldu. İlk hafta çekilişini Adana’dan katılan Gökhan Yanıktepe, ikinci hafta çekilişini Çanakkale’den katılan Eyüp Kurt ve üçüncü hafta çekilişini de Konya’dan Serhan Sezer  kazandı.

BP,  Club Card sahibi müşterilerine BP Club üyesi istasyonlarda bulunan marketlerden kartlarını kullanarak yaptıkları alışverişlerde 5 hafta boyunca her hafta 1 adet Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS otomobil kazanma şansı sunuyor. İlk üç haftası sonuçlanan ve iki  hafta daha sürecek  kampanyada BP Club Card sahipleri yaptıkları en az  1 TL’lik alışveriş için alışveriş tutarı kadar katılım şansı elde ediyorlar.

 

BP Türkiye tarafından düzenlenen yeni kampanyada, BP Club üyesi istasyonlarda bulunan marketlerden BP Club Card’larını kullanarak alışveriş yapanlar bir çekiliş şifresi alarak Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS çekilişine katılmaya hak kazanıyorlar. Bu şifreyi ve aralarında birer boşluk bırakarak ad, soyad ve adres yazarak kısa mesaj ile 2766’ya gönderen BP Club Card sahipleri her haftanın sonunda noter huzurunda yapılan çekiliş ile 1 adet Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS otomobil kazanma şansı elde ediyorlar. Çekilişler izleyen haftanın Çarşamba günleri yapılıyor ve her haftanın kazananı takip eden Cuma günkü Posta Gazetesi’nde ilan ediliyor.

Kampanya çerçevesinde sadece BP marketlerinde satılan akaryakıt dışı ürünler için yapılan alışverişler çekiliş hakkı kazanıyor.