İstanbullu motosiklet tutkunları, baharı Sapanca’da karşıladı. BMW Rider Academy’nin 24 Mart Cumartesi günü düzenlediği Sapanca turuna katılan motosiklet tutkunları, eşsiz lezzetleri, farklı kültürleri, tarihi ve doğa güzellikleri ile Sapanca’yı keşfettiler.

 

BMW Rider Academy üyeleri,  yorgunluklarını  atmak için  Güral Sapanca Wellness  &  Convention’da konakladı ve turu otelin  SPA merkezinde tamamladı. Türkiye’nin ilk wellness oteli Güral Sapanca Wellness & Convention, şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşmak için 24 Mart Cumartesi günü İstanbul’dan yola çıkan motosiklet tutkunlarını ağırladı. BMW Rider Academy’nin düzenlediği Sapanca turuna katılan motosiklet tutkunları, eşsiz lezzetleri, farklı kültürleri, tarihi ve doğa güzellikleri ile Sapanca’yı keşfetti.

BMW standartlarında güvenlik önlemleri ile seyahat eden BMW motosiklet kullanıcıları, yorgunluklarını atmak için Güral Sapanca Wellness & Convention’da konakladı ve geziyi otelin SPA merkezinde tamamladı. Motosiklet tutkunları arasından bazıları Aliva SPA’da yorgunluklarını atarken, bir kısmı ise doğa ile baş başa bir akşam geçirmeyi tercih etti.