Avrupa’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Piaggio Grubu’nun Türkiye distribütörü Ferco Motor, çatısı altında yer alan Vespa, Piaggio, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi markalarıyla Eurasia Moto Bike Expo’da adeta gövde gösterisi yapacak.

 

 

1 – 4 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açacak Eurasia Moto Bike Expo’da yeni sezona start verecek olan Ferco Motor özellikle Türkiye’de ilk defa sergileyeceği 350 cc’lik ilk scooter’ı olan Piaggio Beverly SportTouring ile ziyaretçilerin gözdesi olacak. Aynı zamanda ABS/ASR ile donatılan ilk scooter unvanına sahip Beverly SportTouring fuarda satışa sunulacak.

6 markada 32 ayrı motosiklet modelini Türkiye’de satışa sunan Ferco Motor, çatısı altında yer alan Vespa, Piaggio, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi marka motosikletleri Eurasia Moto Bike Expo’da görücüye çıkaracak.  1 – 4 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Eurasia Moto Bike Expo’da Avrupa’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Piaggio grubuna ait markaları ziyaretçilerin beğenisine sunacak Ferco Motor, özellikle Türkiye’de ilk defa sergileyeceği 350 cc’lik ilk scooter’ı olan yepyeni Piaggio Beverly SportTouring ile dikkatleri üzerine çekecek.  400 cc ile aynı performansı sunan yeni 350 cc’lik motoru ile müşterilerin beğenisine sunulacak Piaggio Beverly SportTouring, ABS/ASR paketiyle donatılmış ilk scooter olarak fuar kapsamında bir adım öne çıkacak.

Eurasia Moto Bike Expo’da sergileyecekleri yeni model ve donanımlardaki motosikletler ile sezona hızlı bir giriş yapmayı arzuladıklarını söyleyen Ferco Motor Pazarlama Müdürü Can İsmigüzel, “Motosiklet pazarı 2011’de yerli üretimin sektöre katılımıyla % 75 oranında büyüyerek 60 binli adetleri aştı. Ekonomik scooter pazarı ciddi bir patlama yaparken, bu büyüme lüks segment model satışlarına da olumlu yansıdı.

Piyasada en çok marka ve model seçeneği sunan Ferco Motor olarak 100 bin ziyaretçinin izlemesini umduğumuz Eurasia Moto Bike Expo Fuarı ile scooter ve motosiklet kültürünü tüketicilere aşılamaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı. Sektörün en büyük ve tek buluşması olan Moto Bike Expo’da son model motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar da sergilenecek.